Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmesélnéd nekem, hogy milyen...

Elmesélnéd nekem, hogy milyen vagy, mi történt ma veled?

Figyelt kérdés

Egy kérdés kapcsán elgondolkodtam azon, hogy mindenki ugyanolyan ember, akárcsak én, csak más problémákkal, más lelkivilággal, más élettel, más gondolatokkal.


Én kíváncsi lennék más emberek életére. Leírhatnátok milyen volt a napotok? Hogy épp rosszul érezted magad, mert nem volt bátorságod odamenni a lányhoz aki tetszik, pedig tudod hogy kedvel; vagy épp összevesztél a legjobb barátnőddel; esetleg a mai nap a legszebb az életedben mert összejöttél életed párjával...


2017. szept. 20. 21:01
1 2
 11/15 anonim válasza:
Engem is érdekel más emberek élete, ha gondolod, írj rám privátban és ott megbeszélhetnénk, hogy mik történtek velünk éppen. :)
2017. szept. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
engem pl pont nem érdekel mások lelkinyomora, de ha már itt járunk lassan végzem az irodában,és alig várom ,hogy kialaludjam magam.
2017. szept. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Reggel elaludtam, a villamoson raktam be a kontaktlencsém, rájöttem, hogy rossz villamoson ülök (mikor már láttam a számot :D ), átszálltam a másikra, feldobtam a sminkem a metrón.

Kiderült, hogy teljesen fölöslegesen rohantam be az órámra, mert a partnerem, akivel prezentációt tartottunk, elmondott mindent, én csak álltam mellette, mint egy biodíszlet.

Elmentem az IKEA-ba hotdogot enni ebéd gyanánt, rohadt hosszú volt a sor, és egy nagyon idegesítő kislány állt mögöttem kettővel, aki nem tudott csendben maradni fél percre se. Inkább magam elé engedtem az anyukájával együtt, csak ne kelljen még percekig hallgatnom, mert azt hittem, megőrülök. Megerősített abban az elképzelésemben, hogy a gyereknevelés nem való mindenkinek, nekem pl. nem.

Át akartam menni az Árkádba venni egy bakancsot, leellenőriztem, hogy mennyi van a számlámon, megengedhetem-e magamnak. Kiderült, hogy nem. Elszomorodtam, kiszámoltam, hány nap van még a fizetésnapig.

Bementem dolgozni, kedves volt velem a főnököm, este jót beszélgettem a délutános takarítónővel, aztán azt kérdezte, be tudok-e riasztani, és akkor inkább hazamentem, mert attól féltem, hogy megint bezárnak az irodába :D

Főztem gombapörköltet, megettem, felkészültem másnapra. Beszélgettem a szobatársammal, lefeküdtem aludni.

Ez volt a tegnapi napom.

22/l

2017. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

reggel felkeltem a szokásos rutin, irány a munka

ott tök jól elvoltam, rátaláltam egy olyan Naruto részre amit nem láttam, meg is néztem

a hazavezető 2 órás úton a játékfejlesztéses dolgaimon elmélkedtem szokás szerint

elmentünk húgomékkal vásárolni, vettem apámnak 1 üveg whiskeyt 2 pohárral a szülinapja alkalmából, meg magamnak édességet :D

otthon leveleztem, beszélgettem online aztán áttelefonáltam az egész éjszakát


szerencsére nekem kevés problémám van, amióta nincs barátnőm minden szép és jó, karrierben sikeres vagyok, más téren is, csak a párkapcsolatban fogtam eléggé mellé

2017. szept. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Reggel felkeltem, elmentem edzeni, de előtte intézkedtem mert összekevertem két feladni való csomagot. Edzés után gyors fürdés, apukámmal ebédeltünk, nagyon finom volt a csülök. Aztán a nagynénémmel, akivel ritkán találkozunk, beültünk egy kávéra a kedvenc cukrászdámba. Utána gyorsan összeírtam az esti edzést. Aztán lementem a terembe, szexeltünk az öltözőben az egyik kollégámmal, aki nemrég még a barátom volt, utána megtartottam a délutáni órámat. Aztán volt egy óra szabadidő, addig elmentem a mamáékhoz, ettem egy kis sülthalat, vittem pizzát a terembe, egy szeletet meg is ettem, lenyomtam az esti edzést, aztán itthon hajat mostam, fürödtem, átjött a kollégám akivel délelőtt együtt voltam, jól meg..simogatott, elköszöntünk egymástól. Picit dolgoztam az egyik egyetemes prezentációmra, aztán vacsoráztam és most Survivort nézek.
2017. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!