Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megvertek, megfeny...

Mit tegyek? Megvertek, megfenyegettek.

Figyelt kérdés
Egy buliban csak ugy nekemesett valaki, eltorte az alkapcsom, az ujjam es az orrom,aztan uzenetben megfebyegettek hogyha feljelentem megjobban megvernek. Gyereket akkor lattam eliszor, nemtudom miert tamadt nekem,mondtak hogy maskor is volt ilyen hogy csak ugy nekiment masnak,be is volt rugva.
2017. szept. 30. 01:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ti mit tennetek?
2017. szept. 30. 01:44
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebcsont beforr.
2017. szept. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Feljelenteném. Ha még jobban megvernek meg egyszer feljelenteném.
2017. szept. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nekem is volt. Feljelentés lett a vége. Ilyen barmokat nem szabad hagyni, hogy csak úgy szabadon járkálhassanak, meg félrészegen szétverjenek bárkit, csak mert rossz napja van.
2017. szept. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
4%
Minek mész buliba, ha csicskagyerek vagy?
2017. szept. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző! Te bunkó hülyegyerek! Lehet a kérdező nem egy Svájcinéger, de ha nem számítasz rá és hirtelen neked rontanak, megnézném mit kezdenél.
2017. szept. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Feljentés minél hamarabb! Ne hagyd, hogy megfélemlítsen. A másik javaslatom az, hogy te is törd el az ő állkapcsát, megérdemelné!
2017. szept. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy fel kell jelenteni. Ha mar massal is csinalta, akkor tuti becsukjak. De ha nem jelented fel, folytatni fogja, es lehet hogy akit legkozelebb megver, az pont belehal.

Az gondolom hogy az ilyeneknek meg kell tanulniuk hogy a tetteiknek kovetkezmenye van, nem lehet mindent meguszni, mert letezik ilyen hogy torveny.

2017. szept. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
fel kell jelenteni, uzenetet is meg kell mutatni a rendorsegen tuti lecsukjak, nem leszel meg jobban megverve ezek nem gengszterek hanem csak kis nyomorult fasok.
2017. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%
Az sem árt, hogy tanulsz az esetből, és elmész kicsit kondizni. Ugyanis az ilyenekből sajnos nem csak egy van, és bárhol felbukkanhatnak.
2017. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!