Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok egy életképtelen...

Én vagyok egy életképtelen nyomorult vagy az emberek többsége lenézi a robogósokat?

Figyelt kérdés

Én egy vidéki lány vagyok, egy kis falucskában nőttem fel és jelenleg is itt élek, a közelünkben levő kisvárosban pedig suli ideje alatt tartózkodtam, illetve néha megyek egy nagyobb városba ha intézni valóm van vagy vásárolgatnék.

Ezt az infót azért tartottam fontosnak megemliteni, mert lehet, hogy velem van a baj és a mai napom alapján egy egérlyukból néha kibúvó esetlen lányka vagyok 20 éves létemre? Vagy csupán az emberek ennyire érzéketlenek és minden összejött egyszerre?


Ott kezdődött az egész, hogy nemrég sikerült vennem egy robogót, mivel sokkal gazdaságosabb lenne azzal bejárnom a kisvárosba innen, mint egy autó. Idáig csak párszor voltam bent, akkor is a barátommal.

Ma lett volna egy kis elintézni valóm ezért fogtam magam és elindultam. Az egész ott kezdődött, hogy legtöbb autós aki mögöttem jött "mászott rám" hogy minél hamarabb kielőzhessen, hiába mentem a megengedett maximum sebességgel. Aztán, amint egy tömbház előtti parkolóhely mellett mentem el, majdnem elütött egy tolató teherautó, ha hirtelen nem kapcsolok.

Aztán elértem arra a helyre, ahova parkolni szerettem volna, egy kis piactéri macskaköves utcára házak között, ami szinte teljesen üres volt, csak az elején állt szintén egy teherautó, mely előtt jó pár méterrel álltam meg. Épp levettem a bukósisakot, próbáltam lábra állitani a robogót és egyszercsak azt látom, hogy ez a teherató a hátam mögött van, kb 3-4cm választotta el a hátam az autótól, s közeledik jobban, mire én azt se tudtam mit csináljak, hogy nyomjam odébb hirtelen a robogót... közben pedig a bukósisak leesett,ahogy megbillentettem a még lábra se állitott gépet, persze hogy a tehergépkocsi alá gurult, és ha egy járókelő nem segit, akkor annak annyi lett volna. Majd én elrendezgettem magam, s a visszapillantóban láttam, hogy a sofőr visszanézett rám s röhögött egyet.

Nagyon nyomorultul éreztem/érzem magam. Minden egyszerre jött, és még ki is nevettek.

Ennyire semmibe veszik egyesek az embert és nem törődnek semmivel? Vagy megeshet, hogy én túl 'civilizálatlan' vagyok akit lecsapnak és ügyetlen a dolgaival ha kilép a 'paraszt' világból? Idáig nem tünt fel, hisz egy évet laktam egy nagyon mozgalmas városban, (amit túléltem:)) suliban is sikeres voltam és mások szerint jól vezetek, de lehet, hogy ennél még sokkal többet kell 'tanulnom' hogy normálisan beilleszkedjek és olyan legyek mint más?


2017. szept. 30. 12:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Nekem aprilia robogóm van, barátom segitett választani, én nemigazán értek hozzájuk. Lehet, hogy ott barátságosabb a társadalom, mint itt, Romániában:(

2017. okt. 9. 21:26
 12/12 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Az nagyon jó robogó. Románia??? Tesom is ott van osztály kiránduláson :)
2017. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!