Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek hogy nem...

Ti is úgy érzitek hogy nem akartok öregek lenni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de már öregnek érzem magam. Az öregség annyira megrémiszt, annyira zavar hogy jobb már nem lesz csak egyre rosszabb. Miért nem találnak ki valamit a tudósok hogy legalább az arc fiatalabbnak látszon. Pl: 40 éves 20 évesnek nézzen ki stb.

#rossz érzés #öregség #nem lehet visszacsinálni
2017. nov. 12. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne legyèl ennyire elfoglalva a kinèzeted vàltozásával. Ha lazán veszed az èletet ès megtalálod az örömöt, akkor nem èrzed magad öregnek.
2017. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:

Ki akar? :D Mondjuk én nem is a ráncoktól vagy ilyesmitől félek, hanem inkább a betegségektől, alzheimertől, ilyesmitől. Fiatalító bigyók persze vannak, krémek, plasztika, stb. de ettől még nem fog csoda történni a sejtosztódásunkkal, ugyanúgy öregszünk tovább. Ez van.

27XX

2017. nov. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Alain Delon ***** válasza:
2: Az Alzheimertől nem kell félned. Attól csak a környezeted fog szenvedni.
2017. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, de a 30-40-nel még semmi bajom, ha az ember odafigyel magára, egészen 45-50 éves koráig simán csinos lehet, persze önmagához vagy a kortársaihoz képest, nem a kamasz meg a 20-as korosztályhoz viszonyítva.

A 60-70 éves kortól már én is félek, de van, aki tud szépen öregedni.

24 éves vagyok, többnyire 17-nek néznek, szóval egyelőre nem aggódok amiatt, hogy pár év, és csúnya öregasszony leszek hirtelen.

2017. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz annyi kereskedelmi csatornát és akkor rájössz, hogy a valóságban nincs semmi rémisztő.
2017. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt sulykolja beled a média, ébredj már fel, nyisd már ki a szemed, ember!

Igen, eljön az idő, amikor senki rád se fog nézni, mert már nem leszel senkinek vonzó! Te attól félsz, nem az öregségtől! Kóros önbizalomhiány!

2017. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De az öregségtől félek, de jó lenne ha 12 éves lennék, bármit csinálhatnék. Miért kell már most öregnek lennem??
2017. nov. 12. 15:18
 8/17 anonim ***** válasza:

én csípem az öregeket, engem nem zavar ha vén trotty leszek


vannak szép, ápolt, stílusos idősek akiken még lazúr sincs...

2017. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Van rá ellenszer, intézd úgy hogy a 60-70 évet már ne nagyon éld meg, én is ezt csinálom, egészségemel sem foglalkozok, jobb halott embernek lenni mint egy vén szivarnak, szerintem.
2017. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Alain Delon ***** válasza:
12 évesen csinálhatsz bármit, amit akarsz? Pl. vehetsz magadnak egy vonatjegyet kedved szerint, hogy elutazz valahova?
2017. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!