Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is úgy érzitek hogy nem...

Ti is úgy érzitek hogy nem akartok öregek lenni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de már öregnek érzem magam. Az öregség annyira megrémiszt, annyira zavar hogy jobb már nem lesz csak egyre rosszabb. Miért nem találnak ki valamit a tudósok hogy legalább az arc fiatalabbnak látszon. Pl: 40 éves 20 évesnek nézzen ki stb.

#rossz érzés #öregség #nem lehet visszacsinálni
2017. nov. 12. 13:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De a haláltól még jobban félek.
2017. nov. 12. 16:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahhoz sajnos nem kell megöregedni :(
2017. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Ti egy agybeteg korosztály vagytok, valszeg nem is fogtok megöregedni.
2017. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan gondolkodtam 20-22 éves korom környékén. Már a 40 feletti embereket is öregnek tartottam és el sem tudtam képzelni, hogyan lehet valaki boldog megritkult, őszülő hajjal, lehiggadt családapaként/családanyaként. Aztán rájöttem, hogy a mindennapi testmozgás, az egészséges táplálkozás, a pozitív életszemlélet csodákra képes. Most, 39 évesen sokkal jobban érzem magam, mint 18-20 évvel ezelőtt. Viszont továbbra is úgy öltözködöm, mint 20 évesen, úgy vágatom a hajam, ugyanúgy eljárok szórakozni, stb. A tizenévesek a mai napig is hellóval köszönnek, úgyhogy nem igazán tekintenek rám úgy, hogy akár a szülőjük is lehetnék... :)
2017. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én már -sajnos- nem vagyok fiatal, és csak egyetlen ici-pici különbséget látok tapasztalt férfiként:

Fiatal koromban volt négy rugalmas végtagom, meg egy merev.

Mostanra viszont van négy merev végtagom, meg egy rugalmas.

:)

2017. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

a tizenötös vicces volt, felpontoztam


Kedves Kérdező!


Kettőből lehet választani:

a, megöregszel

b, fiatalon meghalsz

Melyik tetszik inkább?


Bááár, ahogy így olvasom a kérdésfeltevésedet, neked nem a koroddal, hanem az eszeddel van a baj. Reméljük, az megjön ahogy korosodsz.

2017. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már így is vén vagyok
2017. nov. 12. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!