Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók a magyarok?

Miért ilyen bunkók a magyarok?

Figyelt kérdés
Az utcán Magyarországon szokás a másikat megbámulni.Bámulják az embert mint borjú az új kapura. Külföldön ezt nem tapasztalom.

2017. nov. 16. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Akkor te nem sűrűn jársz kúlföldre. A világon mindenütt megbàmulnak ha van ok rá. Külföldön èlek, és spk felé megyünk nyaralni. Vietnami falvakban ha btèrsz egy helyi kajàldàba még meg is simogatnak mert ritkán látnak turistàkat.
2017. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De,Ausztriában dolgozom.
2017. nov. 16. 14:48
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ausztriában is megbámulják az embereket..
2017. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
"Bezzegkülföldön" című kérdésünket hallották.
2017. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Milyen olyan bunkók a magyarok, hogy feltesznek egy elfogult, általánosító kérdést, s nem is igazán érdeklő más válasz, mint a helyeslő?
2017. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#6 Sehol nem írtam,hogy más válasz nem érdekelne.
2017. nov. 16. 15:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el Indiába és utána itthon már nem fogod úgyérezni, hogy megbámulnak ☺ szerintem a megbámulás még nem feltétlen a bunkóság jele. De az tény, hogy elégedtlen, megkeseredett az emberek java része. Igazából nem értem miért mert a többségnek semmi oka rá. Csak valamiért senkinek nem elég amije van.....mindig a másé kell. 😕
2017. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam azt, hogy az emberek megbámulnák egymást, inkább azt látom, hogy oda sem figyelnek egymásra. Nekem például (alacsonyként, ha nem tudok leülni egy járművön) rá kell szólnom másokra, ha nekitámaszkodnak az alacsony kapaszkodónak, mert a magasat meg nem érem el, és valahol én is kapaszkodni szeretnék, hogy ne essek el egy hirtelen fékezésnél. Olyan van, hogy az emberek elbambulnak, talán ezt érzékeled bámulásnak, de ha valaki elbambul, akkor gyakorlatilag nem látja, ami az orra előtt van, mert teljesen máshol jár gondolatban.
2017. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Akkor te bunkó vagy, mert bámulod a külföldieket, de csak te, mert ők nem, viszont mi sem téged csak te minket...mi a bajod magaddal? :DDD
2017. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-eske! Nem bámulok senkit,ránézek,de nem bámulom.Szóval ez nem talált.
2017. nov. 16. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!