Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók a magyarok?

Miért ilyen bunkók a magyarok?

Figyelt kérdés
Az utcán Magyarországon szokás a másikat megbámulni.Bámulják az embert mint borjú az új kapura. Külföldön ezt nem tapasztalom.

2017. nov. 16. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

# 10


Ha ránézel bámulnod kell, különben nem látod vagy csak úgy nézel ki a fejedből, de akkor miről fecsegsz itt, hogy így úgy magyarok...

2017. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
Külföldön még a fing is virág illatú.
2017. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd én Európában mindenfelé járok munkám révén, törzsgyökeres Pesti vagyok, és egyáltalán nem vettem ezt észre. Inkább azt, hogy a magyarok rendkívül zavarban vannak ha nézed őket, illetve mindentől zavarba jönnek. Lehet egy ilyet pl te, aki bunkóságnak vélnéd tán már ezt tőlem, tőlem aki külföldről fölszedett nyugalommal élek embertársaim között és egyáltalán nem tartjuk bunkóságnak az ilyet.

Ennél tartósabb bámulást meg csak bolondok csinálnak, de azt könyörgöm ne keverjük össze a többi átlagos emberrel. És a tiniket se, az is egy külön kategória... ;)

2017. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!