Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek 90%-a tényleg...

Az emberek 90%-a tényleg ennyire egyszerű, önző, bezárt világú, érzéketlen, romlott, rossz?

Figyelt kérdés
Iszonyatos mód csalódtam az emberi fajban. Már a könnyeimmel küzdve írom ezt... nem tudom szavakba önteni mennyire egyedül érzem magam. Mintha minden ember vak lenne, miért nem látja senki mennyire romlott ez a faj?
2017. nov. 18. 22:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Volt egy eset, ahol egy öregember bement egy boltba fegyverrel és fenyegetőzött hogy megöl mindenkit.

Egy rendőr viszont lenyugtatta, és odament hozzá és megölelte, az öregember elkezdett sírni és magyarázta hogy annyira tönkretették őt és éhezik.


Te, kedves kérdező csak azt látod ebből hogy egy öregember elmebeteg és gyilkológép. Azt nem látod, hogy ugyanolyan mint te, megkeseredett akinek szeretetre van szüksége, és nem tudta máshogy lereagálni a vele történteket. Ha azt hiszed hogy az egész világ romlott, csak magadat szivatod, mert egy poklot teremtesz meg magadnak ahol azt hiszed mindenki utál mindenkit, holott ennek az ellenkezője igaz. Mindenki szeretetre vágyik, és szeretni akar.

2017. nov. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na konkrétumokat mikor hallunk? Mit mondtak ami így kiborított. Mert anélkül csak üres szavakat tudunk hozzátenni a témához.
2017. nov. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért milyen jobb fajokat ismersz?
2017. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De a jok ezt semlegesitik. Majd rajossz ha megismersz ertekes embereket hogy ertuk megeri minden. Ezekszerint meg nem sikerult...
2017. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11-esnek nagyon igaza van.
2017. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, kérlek írj! Nagyon szépen összefoglaltad az érzéseimet.


25f

2017. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy nagyon sokan szeretethiányosak, mint ahogy néhány válaszban olvastam.


Tényleg sokkal jobb lenne minden, ha összetartóbb lenne a társadalom.


Próbálok minden tőlem telhetőt megtenni ezen az oldalon a különböző segítséget kérőkért. Abban reménykedem, hogy nem vagyok teljesen egyedül ezzel...

2017. nov. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!