Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem nem érdekel ez a...

Csak engem nem érdekel ez a "bulizás őrület szilveszterkor"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval engem annyira hidegen hagy ez az egész.. Sok fiatal meg azért sír, hogy jajj, nem tudok kivel bulizni, nem tudok kikkel inni egész éjjel, jaj elfogyott a kedvenc mustárom, egyedül leszek..


Miért nem lehet otthon maradni?


Ti mit gondoltok?


19F


2017. dec. 29. 23:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel, én csak azét nem értem mikor valaki ettől különlegesnek gondolja magát. Tipikusan az mikor én nem nézek TV-t csak Discoveryt meg Nationalt, stb és társai.


Nem érdekel, egy dolog van kismillió ilyen másik, és azok sem fognak könnyes szemmel virrasztani akik bulizni akarnak, hogy jajj szegény miért ül otthon.

2017. dec. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, nekem a szórakozás nem a részegek közötti bulizást jelenti, nem igazán érzem jól magam ilyen helyen, így idén örömmel maradok itthon. 19L
2017. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

A fiatalok szàmàra a szociàlis élet csúcspontjàt képezik az alkohollal àtitatott bulik. Persze vannak, akik màs értékeket preferálnak. Személy szerint, sokkal szórakoztatóbbnak talàlom a szűk baràti körben töltött "bulikat". Mi tavaly társasoztunk. Sokkal inkàbb csinálok ilyesmit, minthogy részeg korombeliek közt baromkodjak. Idén egyedül leszek itthon, a kutyámmal, valószínűleg belevetem magam a tételeimbe, és remèlem, hogy a sok koffeintől nem áll meg a szívem.

18F

2017. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!