Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem nem érdekel ez a...

Csak engem nem érdekel ez a "bulizás őrület szilveszterkor"?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval engem annyira hidegen hagy ez az egész.. Sok fiatal meg azért sír, hogy jajj, nem tudok kivel bulizni, nem tudok kikkel inni egész éjjel, jaj elfogyott a kedvenc mustárom, egyedül leszek..


Miért nem lehet otthon maradni?


Ti mit gondoltok?


19F


2017. dec. 29. 23:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Hát figyi. Karácsony óta bulizok és ma reggel úgy éreztem elég. Most jó sokáig normális életet szándékozom élni. Szilveszter kilőve. :D
2017. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%
Én megyek diszkoba, menni kell ŰZNI, meg inni.
2017. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%
Engem is hidegen hagy, sőt ellenérzéseket is kivált belőlem. Ilyenkor sok mindenki megbolondul, csak nem értem miért. Tavaly két fiatal majdnem megdobott egy idős hölgyet petárdával a szemem láttára. Pár centin múlott.
2017. dec. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

Szinte minden osztálytársam, volt osztálytársam, ismerősöm, nem tudom kicsodám megy szilveszterezni (anyámékon kívül), de én nem. Pedig abban a korban vagyok, hogy jócskán érdekelhetne az alkohol, meg a lerészegedés.

Több oka is van, hogy nem akarok sehová se menni, példál nem bízom meg idegen részeg emberkékben, nem szeretem a hangos zenét, nem szoktam alkoholt inni, nem szeretem, ha sok idegen van körülöttem, stb.

Otthon viszont meleg van, takaró, párna, van film, popcorn, Fanta, Cola, macskáim, miegymás, akkor megyek aludni, amikor akarok, és nem lesz következménye, kb bármit is csinálok. :D

Lehet rossz a hozzáállásom, de én így jól érzem magam.

Egyszer volt talán, hogy nem voltam itthon szilveszterkor, amikor 12-13 évesen egy osztálytársamnál aludtunk, és társasoztunk.

:D

2017. dec. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%
ha annyira érdekel hogy írsz ki róla kérdést akkor csak foglalkozoll vele
2017. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
10%
mi suliidőben majdnem minden hétvégén, nyáron meg majdnem minden nap szilvesztert tartunk a haverjaimmal 16/F
2017. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén szólva engem sem érdekel. Minden évben otthon töltöm a Szilvesztert a szüleimmel. Kora este esetleg megyünk a nagyszüleimhez, de ennyi. Nincs buli és berúgás, egész évben sem megyek sehova, nem az év utolsó napján fogok.


L/19

2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van, semmi értelme ennek a felhajtásnak. Az emberek 95 százaléka nem is azt ünnepli, hogy vége az évnek, hanem azt, hogy másfél napig kivételesen legálisan petárdázhatnak, tűzijátékozhatnak és részegen fetrenghetnek az utcán.
2017. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
Igazából, engem se vonzott soha a "szilveszteri őrület", petárdát is egyszer vettem életemben, de semmi szórakoztatót nem találtam benne.
2017. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

A legtöbb válaszoló hasonlóan gondolkodik, mint én, de úgy gondolom h nem mi vagyunk többségben :D

ne értsen félre senki, nem azzal van "bajom" aki bulizik, hanem ez a felhajtás ami előtte megy, meg amikor itt az oldalon / a való életben megy a sírás, hogy nem tudnak bulizni.. micsoda probléma :D

2017. dec. 30. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!