Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltál amikor céltalann...

Mit csináltál amikor céltalannak érezted az életedet és nagyon elkeseredett voltál?

Figyelt kérdés
úgy érzem értelmetlen az életem az apám nem enged sehova pedig néha szeretnék diszkóba járni, barátom nincs főleg a ház miatt mert még külön szobám sincs meg gáz az egész és szégyellem na meg apám nincs magán életem elegem van az egészből nincs kedvem élni azt sem bánnám ha holnap már fel se kelnék egyenlőre lépni sem tudok de megőrülök már szeretnék élni de vhogy sehogy nem jön össze :(

2018. jan. 20. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, megértem, de előbb-utóbb ki kell ebből törnöd, tanulj, dolgozz, gyűjtsd a pénzt, és költözz el, amint elég tartalékod van. Egyébként idővel apád is változhat, ha megszokja, hogy felnőttél és ragaszkodsz a saját önálló döntéseidhez. Nem egyik napról a másikra, ez több év is lehet, de tarts ki.
2018. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nézd: . , !

Ezek itt arra valók, hogy tagold a mondanivalód és akkor talán még érthetőbbé is válik!!

2018. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!