Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ez nem furcsa egy picit?

Nektek ez nem furcsa egy picit?

Figyelt kérdés
Hazánkban az orvosok helyzete igen gyakori téma. Minden nap szinte hallanni rádióban vagy társaságban, hogy az orvosoknak milyen sanyarú sorsa van itt Magyarországon. Nyílván a nagyrészük külföldre emigrál de az itthon maradottak helyzete nagyon kiváncsá tesz. Testvérem felnőtt,kisbabát vár ebből adódóan egyre többet jár nőgyógyászhoz. Nem tudom miből és hogyan de a kedves nőgyógyász úrat audi a7-el szoktuk látni. A legújabb iphon készüléke van mindig és a közösségi oldalon látva, olyan helyekre jut el és olyan szállodákba amit szerintem én sose fogok tudni megengedni magamnak. És érdeklodtünk kicsit és hát hallottuk hogy elég sok sebész orvos így él. Őszintén szólva nem tudom mi folyhat a magánrendeléseken nem is érdekel mert én nem tehétném meg, hogy ott ultrahangozzanak vagy bármit csináljanak. Dee nem értem miért tüntetnek és miért tiltakoznak annyira? Én a tanár női pályámat most kezdem és olyan 200 ezer forint lesz a fizetésem. Pedig egyetem végeztem . Ne sértődjön meg egy orvos se aki ezt olvassa de vaahogy nem érzem korrektnek ezt a hozzáállást. Vagy tán milliárdos színvonalon szeretnének élni?? Oh hát én örülnek ha eltudnék menni a tengerpartra nyaralni.
2018. jan. 21. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
Undorító, hogy mások pénztárcájában kotorászol. Semmi közöd hozzá, hogy honnan van a pénze, főleg úgy, hogy nem is a te orvosod, hanem a testvéredé. Egy orvos magánrendelésen vagy külföldi munkával bőven összeszed elég pénzt egy iphone-ra és külföldi utakra, teljesen korrekt módon. Nem kötelező magánrendelésre járni, ha nem engedheted meg magadnak, akkor ugyanúgy ott áll előtted a lehetőség, hogy orvoshoz fordulj, csak állami kórházban. Méginkább visszataszító ez a fröcskölődés a részedről, ha az orvos az állami- és a magánrendelésén is ugyanúgy szakszerűen végzi a munkáját, mert így semmi okod nincs kritizálni azon kívül, hogy majd' megbolondulsz az irigységtől.
2018. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

a főorvosok többet keresnek nyilván mint a rezidensek.

neked fogalmad sincs mennyit dolgozik egy orvos, főleg ha van 3 munkahelye, hogy azt a pénzt megkeresse.

Arról már ne is beszéljünk, hogy életekért felelnek az orvosok nap mint nap, hatalmas döntéseket kell meghozniuk, leterheltek, stresszesek.

Az nem zavar hogy az orvosokon kívül rengeteg embernek szintén Audija van meg iphoneja? akár 18 évesen is?

Pont az zavar, hogy egy orvosnak aki az egészségedért felel, van egy luxusnak nem is nevezhető autója és egy telefonja amit manapság havi 2000 ft os részletre is megkap bárki?

Képzeld a rezidensek nem keresnek annyit mint te fogsz kezdő tanárként ( aki mellesleg egy kérdést is csak több helyesírási hibával tud leírni)

2018. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem valami igaz.Azok élnek itt így akik vaskosan fogadjak el a hálapénz,adótcsalnak vagy maganrendelesen rendesen lehúzzák az embert.Magyarorszagon nem fizetik meg az orvost szerintem ahogy megérdemelnek és azért mennek külföldre.Mar bocsánat nem értem mit nem értesz azon h ok többet akarnak keresni.Tobbet kellene ez egy tény csak Magyarországon le***ajak magasról őket.
2018. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanárnéni, ebben a kérdésben még fiú volt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Mikor tetszett átoperáltatni magát? 👀

2018. jan. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 fersk ***** válasza:
Lám, lám... tényleg gyorsabb egy sánta kutya!
2018. jan. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!