Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a szüleime...

Hogy tudnám rávenni a szüleimet, hogy ne kelljen abba a nyomorult templomba mennem a táncversenyem helyett?

Figyelt kérdés
Szeretném továbbá teljes mértékben elhagyni (hivatalosan is) a mindenben meggátoló vallásgyakorlást és ezt a katolikus hitnek nevezett nem is mondom micsodát is. Hogyan lehetséges ez? Vasárnap lenne a táncversenyem, amire már korán reggel el kellene indulnom, mert az ország másik végében lesz. Megbeszéltem már mindent az edzőmmel, ő vinne le engem is, a koreográfiát is tökéletesítettük, rengeteg munka van benne, napi több órás gyakorlások. És ma tudtam meg, hogy nem mehetek, mert nekem a templomban kell lennem vasárnap délelőtt. Én pedig nem vagyok hajlandó egy ilyen pitiáner ügyért egyszerűen eldobni több hónap kemény munkáját. Ez a verseny az álmom. Az egyház meg elmehet a fenébe, az teljesen hidegen hagy, sőt, jelenleg gyűlölöm. Próbáltam meggyőzni anyuékat, hogy a versenyre készülök hónapok óta, semmivel nem tudom meghatni őket. Van még remény, hogy elengednek? Mivel vehetem rá őket? Ha nem sikerülne, megszököm, az biztos, hogy a rohadt templom közelébe nem megyek! Továbbá elhagyom ezt a vallást, többet nem járok a borzalmas misékre. Az biztos.

2018. jan. 26. 13:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne, már az előbb is sejtettem, hogy troll vagy, na de ezzel kicsit túloztál :)

Hát hogyne, az edződ, akit feltehetőleg anyádék fizetnek, magához vesz pár napig, azzal nem is bajlódva, hogy ezek után minimum repülni fog, de még rendőrségi ügye is lehet belőle, mivelhogy gondolom, kiskorú vagy. Addig még el is hittem volna, hogy megszöktet a versenyre, de ezt ne már :D

2018. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
:D Ugyan ez fogalmazódott meg bennem is..Van hogy az ember túltolja a sztorit és már tudományos-fantasztikus regénnyé válik. Még a végén kiderül, hogy az edződ egy robot
2018. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Kiskorúként szülői engedély kell ahhoz, hogy te az ország másik végébe menj táncikálni. Tehát csatlakozom az előzőekhez: kamu.
2018. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Hoppá! Nála alszol egy darabig. Hát persze, mert ez csak úúgy megy...

Ezt eltoltad, mert ezt senki nem veszi már be!

2018. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Bárcsak az lenne, de sajnos nem csak kitaláltam. És nem táncikálásról van szó, hatalmas munka vam ebben a produkcióban. Tudom, hogy engedély kell, épp próbálunk valamit kitalálni az edzőmmel, mert neki is nagyon fontos lenne ez a verseny. A nála alvást meg én vetettem fel, de azt visszamondta, mégsem valósítható meg. Erről ennyit. Csak meg akarok már szabadulni ettől a nyomorult, bigott vallásosságtól, a rémes miséktől, gyagya paptól, ki vagyok készülve!
2018. jan. 26. 16:41
 16/27 anonim ***** válasza:
Két órája még belement, hogy nála alszol "egy darabig", most 17 óra van, már visszamondta. Válaszaid közt telefonálgatsz is? :)
2018. jan. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igen, mi olyan lehetetlen ebben? Nem tudom, mit tegyek. Egyszerűen elegem van az egyházból!
2018. jan. 26. 17:53
 18/27 anonim ***** válasza:
Hagyjátok szegény gyereket, most látta a Fekete hattyút és azt hiszi hogy ő Natalie Portman. Persze majd az edző bá' fogja fizetni a továbbtanulásodat meg az albérletet is igaz? Ne hazudozzá' má'
2018. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Még az sem derült ki, hogy lány vagy-e, vagy fiú. Az edzőnél alvás eleve nem volt opció. Ki az a hülye, aki kockáztatná a táncversenyes edzői karrierjét egy kiskorú ottalvása miatt napokig?

Amúgy neked szerintem csak a templommal van a bajod, mert folyton ezt hajtogatod, nem kellett volna ekkora körítést adni neki.

Megmondod a szüleidnek, hogy nem akarsz templomba járni, nem akarod gyakorolni a vallást és kész. Ezt nem lehet senkire ráerőszakolni.

2018. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Valóbam hülyeség volt az ottalvósdi felvetése, csak teljesen ki voltam borulva, az edzőm (nő) pedig próbál lenyugtatni. Ő is eléggé ki van készülve, számára is fontos a verseny. Csak azt akarja, hogy lenyugodjak. Egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Többet nem megyek templomba, most lett teljesen elegem a vallásból. Elég volt.
2018. jan. 26. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!