Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átvert egy utcai kéregető....

Átvert egy utcai kéregető. Hogyan álljak rajta bosszút ha mégegyszer meglátom?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, felmentem 1 napra Budapestre. Néha adok párszáz Forintot kéregetőknek. Na ez a rongyos nő nem érte be ennyivel, kicsalt tőlem egy kisebb összeget, sajnos túl jóhiszemű voltam. Utána még le is köpte és azt mondta Hepatitise van, hogy elmenjen a kedvem attól, hogy visszakérjem :(. Sajnos ott kellett hagynom, mert egy megbeszélt időpontra kellett sietnem, de nagyon feldühitett a dolog és még mindig ezen rágódok, hogy lehettem ilyen hülye, hogy csőbehúzott.

Holnap ismét megyek Bp-re, ugyanarra a környékre. Ha ismét összefutnátok vele mit tennétek vele? Hivjak rendőrt vagy polgárőrséget ha egyáltalán van a közelben..



2018. febr. 19. 21:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekelne, hogy miként lehet "kicsalni" egy embertől pénzt? Mert ha valaki nem rutinos, vagy kihagy pár percre az agya, akkor oké. De tényleg, mi az a történet, ami miatt valaki 100-200 forintnál többet ad?
2018. febr. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
13%

GYK:


"Hogy lehetc ilyen ostoba?

Semmit nem tudol már tenni


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad."

2018. febr. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
engem tavaly berlinben próbált lehúzni egy nő...gyűjött valami árváknak, de nagyon rámenős volt, volt nálam 30-40 cent, na mondom azt odaadom neki...erre mutatja a papíron, hogy 10 euro minimum...na ott küldtem el a f-szba...ott is még neki állt feljebb.
2018. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Úgy veszem, hogy ez volt a tanulópénz (rutintalánság), mások tényleg elfogadták, megköszönték a 100-200 Ft-ot is.

Nem tehetek róla, valahol sajnálom ezeket a szerencsétleneket (de nem ezt a csaló fajtát).

Nem érdemes boncolgatni a témát... jóhiszemű voltam, csőbehúzott az előre kifundált meséjével, ennyi.

Még abban is rafkós volt, hogy leköpte, hepatitis stb.

Valaszinűleg az 1. válaszolóra hallgatok:), de szívem szerint megleckéztetném, ha mégegyszer utamba kerül.

2018. febr. 20. 07:42
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kért egy öt- vagy tízezrest, hogy abból jósoljon? ennek már húsz éve se dőltem be.
2018. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Néha adok egy kis aprót a hajléktalannak de csak annak aki nem kunyerál érte. A parkolóba kéregetőket elküldöm a f.aszba már mikor látom hogy jönne. Tegnap is egy teljesen 'jól' öltözött ecsetfejü hülyegyerek jött oda kéregetni hogy éhes... ennyire hülyének néz? Kihasználják a jóindulatú embereket. A kedvencem mikor jön a megjátszott süketnéma és a kezedbe nyom valamit (lufi-zászló akármi) aztán mikor elveszed és mennél a dolgodra meg rohan eléd aztán mutatja hogy hát 500ft darabja... akkor edd meg. Az ilyenek előtt a pénztárcát véletlen se vegyétek elő! Nem szabad bedőlni. Engedd el, fogadd el tanulópénznek.
2018. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszel hozzad tegy úgy mint aki meg se hallja ne válaszolj neki, csak menj tovább.
2018. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!