Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki szerint a szülés undorító?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Monk? :D
2018. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy igaza van. Nem olyan mint a filmekben..láttam már.

Egyébként csodálatos dolog életet adni egy gyermeknek, ezt egy pillanatig se kétlem, de elég "piszkos meló". Nem mindenkinek lenne gusztusa végig nézni, és ezért senkit se lehet elitélni

2018. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép látvány. Én végig csináltam 3szor.
2018. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is undorító, a császár könnyít ezen de borzalmas
2018. febr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Látványilag nyilván nem tartozik a legszebb dolgok közé. Ha valaki undorítónak gondolja, az az ő dolga. Más a brokkolit tartja undorítónak, esetleg a csúnya embereket, akármit.

Ha mondjuk valaki szerint undorító valami, akkor elbeszélgetek vele a dologról, hogy megértsem az okát, amiért ezt gondolja. Elítélni valakit, vagy leszólni emiatt, nem vallana értelmes emberre.

2018. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Akkor nem kell nézni. Én se tettem, de bent voltam a feleségemmel, és életem legszebb élménye volt mindegyik gyerekem születése.
2018. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát, tény, hogy nem szép látvány. Én se szívesen nézném végig még egyszer (egyszer láttam, pont elég is volt). De ez még nem jelenti azt, hogy az eredmény nem csodálatos. :)
2018. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem undorító, de tényleg nem túl szép látvány. Szülős műsorokban nem egyszer láttam már ilyet.
2018. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Abban, hogy undorítónak tartja valaki, lehet, hogy az is benne van, hogy mikor ilyesmit mutatnak tévében, videókban, akkor egyben látod valaki másnak a pin.ját is. Mégis ki kíváncsi erre? Ja igen, a férfiak mondjuk nyilván, de nem ilyen helyzetben.
2018. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
De ha csak a gyereket mutatják közvetlen azután, ahogy kijött, akkor is jön ott még ki utána más cucc is, ami nem szép látvány.
2018. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!