Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki szerint a szülés undorító?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is undorító. Nem értem ezen miért kell kiborulni. Nem téged vagy a gyerekedet undorítóztalak le. Hanem ahogy az újszülött feje összelapulva próbál átférkőzni egy vérrel és egyéb nedvekkel tocsogó nemi szerven.

Ettől függetlenűl életet adni szép dolog. De látványra el kell ismerni hogy nem véletlenül nem erről tesznek képet ki a falra. Ez van. Az hogy undorító vagy sem nem hiszem hogy számítania kéne abban hogy akar-e az ember gyereket. Az a gyerek kakálni is fog. Az is undorító, de ez vele jár és ettől még szeretjük.

2018. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem jól tettem fel a kérdést..

*ha egy nő azért nem akar gyereket, mert szerinte a szülés undorító?

2018. febr. 27. 00:27
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mindenki maga dönti el.
2018. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem undorító (habár nyilván nem szép látvány, és "kívülállóként" kicsit kínos is volt ilyen intim szituációban látni egy nőt), de az ájulás szélén álltam, mikor láttam. Azért lettem rosszul, mert átéreztem, hogy mennyire fájdalmas a nőnek a szülés. Ettől függetlenül több gyereket is szeretnék majd a jövőben :)
2018. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van, mert tényleg az.

Ezen nincs mit szépíteni, csomó vér, sokszor széklet - hiába a beöntés -, nyálka, stb.


Miért, a szex szép?! :D

2018. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!