Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok kövér lány azért mondja...

Sok kövér lány azért mondja azt hogy "legalább rajtam van mit fogni" mert irígyek a csinos lányokra és ezzel vígasztalják magukat?

Figyelt kérdés
Azt is észre vettem hogy a kövér lányok meg vannak bizonyosodva róla hogy ők belülről milyeb sokat érnek míg a többi csinos lány csak r*bi

2018. márc. 22. 18:56
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy bunkó paraszt vagy te kérdező. Az utóbbi kommentedből tűnik ki legjobban. Az meg ,hogy valaki kövér az genetika,étrend,betegség kérdése. Azért mert valaki szerelmes beléd és neked nem jön be,attól még nem kell ekkora parasztnak lenni vele. Nem védem a kövéreket, de te is úgy állsz hozzájuk.
2018. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
6%
Egy molett bige volt szopó mániás gátlástalan vad csaj a többi között alig akadt aki szenvedélyes volt . A normál alkatú között több volt aki aktív és kezdeményező .
2018. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy kérdező? Mert a felfogásod alapján 13-nál nem lehetsz több.
2018. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
#15 Na te is kövér lehetsz vagy 1 olyan valaki aki azt vallja hogy a külső nem számít:p
2018. márc. 22. 19:32
 15/43 anonim ***** válasza:
60%
9 es és kérdező kövérutáló szemetek. sztem ha kidobnának a sivatagba 2-3 nap alatt összeesnétek
2018. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
#17 Ti kövérek meg azt hiszitek belülről milyen tökéletesek vagytok
2018. márc. 22. 19:34
 17/43 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem tudom az én véleményem számít e,de múltkor egy olyan szép molett hölgyet láttam (jó smink,szép színkombináció,jó,archoz illő frizura,előnyös-divatos ruhák),hogy akkor és ott megtanultam: a szépség nem alkaton múlik. A külsejéhez képest kedves és vicces volt. Nem,nem ő határozza meg minden nézetem,de csak azért mert valaki kövér,még nem ítélem el. Semmiben sem jobb vagy rosszabb mint én. Valamint ha beszólsz valakinek,ne csodálkozz,hogy védekezik. Én mondjuk,ha nekem szólsz be,elküldelek anyádba vagy kapsz egy fülest.
2018. márc. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
95%
Na nemsokára belőlem is kövér lesz :D xD
2018. márc. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Azt pedig nagyon utálom mikor mondom nekik hogy nem bukok a zsírra (nem így) akkor egy felületes f*sszopó vagyok és hogy nem érdemlek olyat mint ők xd
2018. márc. 22. 19:39
 20/43 anonim ***** válasza:
72%

Buta vagy kèrdező! Van segged?

Na oda való az agyad!😠👎

2018. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!