Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek nem kegyetlenség,...

Szerintetek nem kegyetlenség, hogy egyesek nem híznak?

Figyelt kérdés

Az osztályomban vannak lányok akik minden nap megesznek 1-1zacskó chipset, csokikat esznek, és padtársam pl mondja, hogy hazamegy és bagy 5töltöttkáposztát is meg fog enni. Én meg csak nézek, mert tudom, hogy sportolni nem szoktak és mégis nagyon csinosak.


Én meg itt vagyok mint egy krumpli. Pedig nem eszem chipset, nem iszom cukros cuccokat és édességet meg kenyeret sem eszem. Egyetlen dolog a makaróni mikor van főve de abból is irtókeveset. Leadtam már 10kilót úgy, hogy sportolok is néha de ez szerintem kegyetlenség.


Én is megennék néha egy bazinagy sonkás-sajtos szendvicset vagy minden nap csokit de akkor vállalhatatlanul néznék ki.

Ti nem érzitek igazságtalannak?

16/l (155cm 53kg)



2016. dec. 1. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én masszív zabálással sem tudok hízni, max. évi 1-2 kilót. Nyugi, visszaütött, amikor kiderült, hogy fogyni sem tudok könnyen, mert megszoktam, hogy messze a kalóriaigényem fölött eszem. Fogytam 21 kilót s eltelt pár év, de ma is csak úgy tudok kis deficitben enni, ha egyszer eszem egy nap (akkor elég egyszerű, ha az étrendem is tökéletes. legalábbis 3-4 napig, utána lehet, hogy megint fölé kell mennem, most ezt tesztelem).

Nos, nekem szerintem tök jó. Örülök, hogy a nehéz fogyás miatt fel kellett kutatnom az ideális étrendemet :) Egészséges, hosszú életet akarok.


Mondjuk sosem voltam vékony.


De csokit fogyás közben is ehetek. Bár annyi jobb ételem van.

2016. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy 1 zacskó chips, csokik és 5 töltött káposzta mióta olyan sok, főleg hogy több ember eszi őket? Bár van, aki tényleg sokat eszik és vékony.
2016. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Drága, az élet igazságtalan.


Amúgy meg ne foglalkozz másokkal, hidd el, mindenkinek megvan a maga keresztje.

2016. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy egy ember(osztálytársam) reggelizik, tízóraizik, chipset, csokit eszik, ebédel, és vacsorázik. És mégis csinos. (Na ilyen osztálytársból van pár)
2016. dec. 1. 22:22
 5/19 anonim ***** válasza:

Az étkezések száma és az ételek típusa még nem mond semmit a kalóriatöbblet meglétéről. Persze tényleg vannak, akikről tudod, hogy rengeteget esznek, alig mozognak és vékonyak. Bár akkor még mindig lehet gyors az anyagcseréjük.

S nem lehet tudni, később mi lesz velük.


Viszont egyes esetekben aki irigykedik, az nem tudja igazán, hogy a másik mit eszik otthon, kirándul-e egy hatalmasat hétvégén meg ilyenek.


Engem sosem zavartak az élet efféle igazságtalanságai, azzal csak magamnak okoznék bajt, hogy szomorkodom a megváltoztathatatlan miatt, amihez nekem nincs is közöm. Saját helyzetemből kell kihoznom a legjobbat (ebben rossz vagyok, na ez már tragikus).

Nem engedhetjük meg magunknak, hogy szerencsésebbekhez mérjük magunkat...


Azt már megértem, hogy nem vagy elégedett a táplálkozásoddal. Én szeretek jókat enni, úgyhogy jókat eszem. Néha eszembe jut, mi lenne, ha ennyitől híznék... Brrr. Folyton fegyelmezettebbnek kéne lennem, ami mondjuk célom, de mire belejövök, én lefogyok, egy szerencsétlenebb pedig már gurulna addigra.

Bár elég jókat lehet enni kevés kalóriában is... Amíg nem éhezel és szenvedsz a puszta súlytartástól, még istenes a helyzet.

2016. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
52%

Nem, nem az. Bàr én is abba a kategóriàba tartozom, hogy nem tudok hízni. Csak az említett hölgyekkel ellentétben én nem tömöm magam ilyen szarsàgokkal. Normàlis kajàkat eszem, alig eszem édességet vagy egyéb nasit, és legalàbb heti kétszer sportolok. Így persze végképp nem tudok hízni. :D Csak a hozzàd hasonlók mindig azt veszik észre, hogy màsoknak miben jobb vagy könnyebb az életük. Nekünk az élet màs területein vannak problémàink. Pl. az ilyen alkatú lànyoknak, ahogy nekem is, nincs, vagy alig van mellük. Jó, eddig egyik pàromat se zavarta, sőt, kifejezetten szerették.. :D De én nagyon nem...most csak egy példàt mondtam, de én is nyavalyoghatnék, hogy "Szerinttek nem igazsàgtalan, hogy màs lànyoknak nagy melle van, nekem meg ilyen kicsi?" Mert tudom rà a vàlaszt: de, igazsàgtalan. Csak az a különbség, hogy az ember tehet azért, hogy vékonyabb legyen, még ha piszok kemény meló is, ha vizont kicsi a melled, az ellen semmit nem tehetsz...màrmint természetes módszerrel. Ez példàul sokkal igazsàgtalanabb, mégse írok ki ilyen kérdést...mondom, most csak egy példàt mondtam, de bàrmi màst is mondhattam volna. Ha ez vigasztal, ezek a lànyok talàn 40 évesen meghalnak majd érszűkületben, trombózisban, a rengeteg chips miatt, és 30 éves korukra szétrohadnak majd a fogaik az àllandó nasizàstól. A sok só és fűszer, ami a chipsben van pedig a bőrüket is tönkre fogja tenni. Szóval ne irigyeld ezeket a hülye libàkat...te legalàbb egészséges maradsz, amíg ők teljesen tönkreteszik magukat. És ez ezerszer fontosabb, hidd el. :) Én is ehetnék bàrmennyit, nem híznék, de akkor sem fogok ész nélkül zabàlni, csak mert megtehetem! Még ha nem is hízok, ezer màs veszélye van ennek.

Megértem amúgy,hogy így érzel, de hidd el, hogy van sok màs dolog, amitől MI szenvedünk, ti viszont nem. Csak ezeket nem veszed észre. :)

2016. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ez van. én is könnyen hízó típus vagyok, barátnőm pedig a nokedlihez is kenyeret eszik, mégis évek óta ugyanannyi a súlya. ez genetika, alkat. te is lehetsz vékony, formás, csak kicsit több önuralom kell.
2016. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Engem is zavart sokaig hogy sok ismerosom nem hizott soha nekem meg figyelni kellett mindig mindenre,aztan atleptuk a 18-20 eves kort, en meg mindig fitt vagyok azok akik meg vegigzabaltak henyeltek a kamaszkorukat es ezen az eletmodon nem valtoztattak azok szep zsirosak mar..hidd el az anyagcsere befog lassulni idovel naluk es akkor latszodni fog ez..


A masik fontos dolog hogy akik latazolag nem hiznak azok hajlamosak arra hogy abelso szerveik hiznak el..pont a minap neztem dokumentum filmet ahol egy testverpart vizsgaltal es aki mindig zabalt es fogpalcika volt annak a teljes testeben tobb zsir volt mint a ducibb testveren..mert nem kinezetre volt dagi hanem a belso szervei voltak tiszta zsirosak..amit gondolom nem kell mondanom hogy mennyire veszelyes lehet..szoval nem kell ezeket irigyelni..az egeszseges eletmod,tudatos taplalkozas es mozgas a lenyeg..lehet valaki vekony ha a kozerzete meg egeszsege szar a sok muanyagtol amit eszek aztan a sok gyogyszer miatt ami a muanyagok evese miatt kell..az egeszseg a kozerzet a fontos..aztan a test ehhez szepul idovel

2016. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Nem hívnám kegyetlenségnek,mert most nem ők tehetnek arról hogy nem híznak...de igen,igazságtalan az élettől hogy más eheti amit megkíván és nagyon szép alakja marad,én meg majdhogynem csak ránézek egy csokira és hízok is. :D
2016. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én nem tehetek róla, hogy nem hízok. 24 éves vagyok, és 47 kilónál sosem voltam több, a 160 cm-hez. Bármennyit ehetek és eszek is, bár nem tudom mennyire jó, hogy folyton éhes vagyok, mert mindent olyan gyorsan megemésztek, mint vmi. Ha eszek mondjuk 3-4 nagy szelet kenyeret szalámival mindennel, azt kb. kitart 1 óráig és utána megint farkas éhes vagyok. Chipset is zabálhatnék, bár nem szoktam sűrűn, mert attól, hogy nem hízok még az nekem is egészségtelen és a koleszterin szintnek nem tesz jót, szóval ugyanúgy tartom a mértéket mindenből.

Az a jó oldala, hogy valóban nem hízok, de engem is ugyanúgy csúfoltak általános iskolában, mikor az összes lánynak már melltartót kellett hordani, nekem meg még semmi mellem nem volt. Főleg a kövérek azok, akik csúfolódnak, mert így próbálják az egójukat fentebb tornázni. Szóval szerintem egyáltalán nem igazságtalan

2016. dec. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!