Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinos nők, akik megszenvednek...

Csinos nők, akik megszenvednek az alakjuk miatt, hogy csinosak maradjanak, ti egy nap mit és mennyit esztek?

Figyelt kérdés
Mit mozogtok és mennyit? Korotokat is irjatok le.

2016. febr. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Definiáld a csinosat, mert ez mindenkinek más, lehet normál, duci, vékony stb...
2016. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diána96712 válasza:
16%

Akik csinosak és szenvednek is azok vagy éheztetik magukat, vagy megveszik x ezerér a Bioteches fehérje porokat:)

Szerintem ne másokat utánozd egyszerűen étkezz tudatosan,mindent ehetsz csak este 5 után semmit. a kalória mennyiség amit be tudsz vinni ahoz hogy ne is hízz de fogyni is tudj 1200kalória. én napi 1100et eszek. de hazsnáld a kalóriabázist, nagyon sokat segít. Én 166 cm vagyok és 58kg.

2016. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit értesz csinos alatt, de minden test más minden testnek másra van szüksége. Figyeld a tested! A 6 után nem evést meg felejtsd el mert egy baromság.

Súlytartáshoz van akinek elég 1500kcal van akinek 1800kcal kell én ezzek között tartom a napi bevitelem, egyébként 53kg vagyok 168 cm és már sikerült leadnom 50kg. Szóval van tapasztalatom benne.

2016. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!