Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen a gyásztörténeted?...

Milyen a gyásztörténeted? Neked hogy zajlott?

Figyelt kérdés
az érdekelne kik haltak meg életedben akikért szenvedtél? bármi emlékedet,targyakat leirhatsz vele kapcsoladban meg ami eszedbe jut.hogy történt s hogy dolgoztad fel? minden érdekel.(apám 15. szülinapomon halt meg,rák,csont es bör lett,haja kihullott feketét hányt,hazaküldtek haldokolni hogy semmi baja 14 evesen éjjelen nem aludni mert olyan hőrgéseket hallottam amit sose felejtek el, barátok kb még gunyolódtak is velem.anyam sose volt csak mamám 22 éves koromba kiesett emeletről,pont akkor lett egy fiúm aki mindenben az ideálja volt imádta volna,és pont meghalt mikor épp bemutattam volna őt.azota is együtt vagyunk 8 éve.és ebbe majdnem beleőrültem.meg abba hogy senkim nem maradt és az összes baratomnak voltak szülei,tesói,engem nem is kerestek mindig csak én) köszönöm hogy olvastad.mindenki története érdekel.bármi.
2018. márc. 30. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok. Ha zavar a kérdés, kedves 10es, akkor ignoráld, senki nem kötelezett a válaszodra.

De ha mi tudunk segíteni a kérdezőnek a gyászfeldolgozásban úgy, hogy megtapasztalja, nincs egyedül, mást is ért ilyen, akkor már nem keltünk fel hiába.

2018. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gyerekként meghalt az összes nagyszülőm de egyik sem hagyott olyan mély nyomot bennem.

Már a haláluk, arra emlékszem hogy a szüleim milyen összetörtek voltak és hogy milyen rosszul éreztem magam hogy én nem.

2018. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.mindenkit olvastam és nagyon sajnálom..nekem meg küldött valaki egy privát levelet hogy nem azért hallottam- e hörgéseket,fingásokat mert anyámmal izéltek.( irtam hogy nincs anyám) és hogy 22 centis a f.arka.köszönöm a levelet ......na mindegy.írjatok még aki szeretné elmesélni a történetét.
2018. márc. 31. 06:07
 14/14 anonim válasza:
Anyumat 2 hete halalra gazolta egy auto . Zebran szabalyosan kozlrkedett. 46 eves volt. Egyenlore csak duhos vagyok. Hogy kesobb milesz meg magam sem tudom .
2018. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!