Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt megfordulnak olyan emberek...

Itt megfordulnak olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még csak nem is dolgoznak, nem járnak el sehová. Én ilyen vagyok, savat nem kérek.
2018. ápr. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
#54 Gratulálok az igencsak értelmes megnyilvánulásodhoz, te szellemi rövidnadrág. Honnan tudod, hogy egyáltalán van-e családom, hm? Mit tudsz te rólam, f***arcú? A kérdés követését kikapcsolom, nem fogom látni, hogyan próbáljátok az agyamat felcseszni. Jó mulatást, élettelen suttyók!
2018. ápr. 24. 14:22
 52/54 anonim ***** válasza:
52%
Vállalkozó vagyok és van életem meg szabadidőm is. A stílusod mindent elárul rólad. Hogy egy hulladék rosszindulatu nlla vagy. Örülök hogy szar az életed és hogy az is marad. Szívből kívánom hogy fosd össze magad és fulladj bele
2018. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
47%

Na aranyapám... már rég befejeztem erre Te még mindig emlegetsz! Nem elvezkedek erre, es masokat se bantok!! Feltettem egy ketdést, amire te elkezdted kiverni a hosztit, hogy én kötekedek ezzel a kérdéssel, hogy miből élsz?

Utána elkezdesz sertegetni, majd találgatni milyen vagyok, ragalmazol.... evek óta? Nincs is 1 eves a regisztraciom....

De neked nyomorult eleted van és szivből kivanom, hogy ne is gyere ki belőle, es igen ebben az állapotodban szívből kivanok hosszú életet!!!

Es most mar joggal sértegethetsz, te nyomorult !!

2018. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon megerdemelned, hogy balaki osszetorje az osszes csontod, te elettelen suttyo....
2018. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!