Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt megfordulnak olyan emberek...

Itt megfordulnak olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még csak nem is dolgoznak, nem járnak el sehová. Én ilyen vagyok, savat nem kérek.
2018. ápr. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
#11 Nyugodj meg, pici fiú, attól megnyugszol.
2018. ápr. 24. 10:05
 12/54 anonim ***** válasza:
94%

Nyigodt vqgyok, de nem provokálj....

Nyilván kezd körvonalazódni, hogy miert nem kellesz a kutyanak se....

2018. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
93%

És még azt mondjak Magyarország nem jóléti állam...

A Kérdező is tök vígan megél mindenféle munka nélkül.

2018. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
#13 Jól tudom, ki vagy. A gyakori ügyeletes trollja, évek óta ezt csinálod. Neked nincs jobb dolgod? Szerintem te sem vagy különb nálam, te is egy ilyen vesztes vagy, mint amilyen én. Ha nem így lenne, nem lenne időd hétköznap délelőtt mások vérét szívni, ,,kedves" nemíromkiafelhasználóneved.
2018. ápr. 24. 10:12
 15/54 anonim ***** válasza:
43%

Ne legyél már nevetséges... en ha ilyen luzer lennék, mar felhuztam volna magam, es neten parádéznék.... de szerencsere teljesen rendbe van az életem... olyat élek amilyet szeretnék és ebbe belefér a gyk.

De viszont én normálisan kerdetem, erre te elkezdtél kötekedni, akkor legyen, filytatom míg nem törlik a kerdesed....

2018. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
43%

A 9# valasza miota kotekedes?

Mert ha a tobbseg otthon ul akkor egy ido utan ehes es hajlektalan lesz.

Kiveve ha eltartott, segelybol el, szulei penzelik, masokat lehuz/kihasznal, vagy osi mesterseg.

Szoval melyik?

Savat nem kersz? Hat taps se nagyon jar...

2018. ápr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
Nincs igazad... 😂
2018. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
62%

Ja itt mindenki.idiota, aki nem sajnal teged? Ertem.....

Mosd gondold el ha mi nem lennénk.... még annyi emver se foglalkozna veled... inkább használd ki a pillanatot, hogy van pár ember aki figyel rád... elvezd ki a pillanatot!

2018. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaaj, andriska nélkül nem is teljes a kommentszekció...


Nem, nem kell engem sajnálni. Csak a trollkodást kéne befejezni, mert rohadtul unalmas már. Vagy ha már csinálod, vigyél bele egy kis eredetiséget.

2018. ápr. 24. 10:25
 20/54 anonim ***** válasza:

Be kell fejezni, de folyamatosan kiprovokalod....

Akkor mist hogy is van ez? Valld be hogy elvezed.....

2018. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!