Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt megfordulnak olyan emberek...

Itt megfordulnak olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még csak nem is dolgoznak, nem járnak el sehová. Én ilyen vagyok, savat nem kérek.
2018. ápr. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Na, most bebizonyíthatjátok, hogy van bennetek emberség! Szépen lekoptok rólam, hagytok a hülyeségeitekkel, és így én értelemszerűen nem fogok ingerülten reagálni. Mit szóltok? Nem jobb a békesség?
2018. ápr. 24. 12:39
 32/54 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy megkerdezik hogy mibol elsz szamodra sertés, provokalas meg kotekedes?
2018. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:
#36 Önmagában nem, csak ismerem ennek a felhasználónak a gyakoris tevékenykedéseit, így tudom, mire megy ki a játék.
2018. ápr. 24. 12:49
 34/54 A kérdező kommentje:
De most már tényleg le lehet szállni rólam. Felőlem a kérdés is törlésre kerülhet, segítséget úgysem fogok kapni, szokás szerint mindenki a trollok fenekét nyalja, és én vagyok a szánalmas.
2018. ápr. 24. 12:55
 35/54 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán mi értelme volt a kérdésnek?

Igen, biztos vannak még olyanok, mint te, csak lehet kicsit barátságosabb stílussal.

2018. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
#39 Elég hülye voltam, hogy feltettem, tudhattam volna, hogy a gyakori ilyen. Ahogy a való élet is, csak ugyebár ott nem lebegnek gondolatbuborékok az emberek feje felett kérdésekkel. Azt hiszem, a mai is egy jó lecke volt. Magamnak kell megvívni a harcaimat, lelki támaszt nem fogok kapni.
2018. ápr. 24. 13:04
 37/54 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ilyet írok egyszer, de köszönet a trolloknak. Kiverték a naivitás csipáját a szememből, és most már teljesen világossá vált a szememben, hogy soha nem fogok érdemi segítséget kapni, már nem is reménykedem.
2018. ápr. 24. 13:10
 38/54 anonim ***** válasza:
Segíts magadon, Isten is megsegít!
2018. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig az egész vitát, csak gyorsan átfutottam rajta.

Kérdező, senki nem tud helyetted kimenni az utcára, ezt neked kell meglépned. Ahogy segítséget sem várhatsz, ha egyedül vagy egész nap otthon szerintem nem kell elmagyarázni, hogy az életben csak magadra számíthatsz. Ha meg ez így jó neked akkor ne nyavalyogj, hanem fogadd el a helyzeted. Kifogásokat mindig fogsz találni (lásd amikor valaki itt jóindulattal ajánlotta a hobbit), rálehet fogni az ember nyomorát a szomszéd macskájára is vagy változtatni is lehet.

2018. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:
#43 És én meg meg is köszöntem neki a válaszát, csak kattant egyet az agya, és kötekedni kezdett. De semmi gond, tényleg! Ez is megerősítette a tényt, hogy az emberek egy rakás szarok, én is az vagyok.
2018. ápr. 24. 13:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!