Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt megfordulnak olyan emberek...

Itt megfordulnak olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még csak nem is dolgoznak, nem járnak el sehová. Én ilyen vagyok, savat nem kérek.
2018. ápr. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
*-egy
2018. ápr. 24. 13:23
 42/54 anonim ***** válasza:

"Ez is megerősítette a tényt, hogy az emberek rakás szarok, én is az vagyok."

Az emberek emberek, nem szarok. Esetedben nem emelek kifogást.

-------------

Nem segítséget kértél - hanem sorstársat kerestél. Minek is? a legkevésbé egy sorstárs tudna segíteni rajtad. Az jó ötlet, amit írtál 40-ben, hogy magadra számíthatsz ez ügyben - és első lépésben az önképedet változtasd meg.

Ember vagy.

2018. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
65%
De látod, neked az egész szövegből az jött át, hogy a másiknak kattant egyet az agya. És nem mellesleg mindenki szar... hogy miért pontosan az nem derült ki, de hát ez van gyerekek, én megpróbáltam... szarok vagyuk :D
2018. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
56%
Hagyjátok ezt az elmebeteget. Ő itt az egyetlen troll
2018. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Annyira szánalmas ez a ,,látjátok, gyerekek?" dolog, te is csak egy nyomoronc vagy, aki csak a megerősítést várja, mert amúgy az életben te is vergődsz. De nem húznátok már el a büdös francba? Békét ajánlottam, de ti csak nyomatjátok az ostobaságaitokat. Ugye tudjátok, hogy ha provokáltok, csak engem igazoltok?
2018. ápr. 24. 13:38
 46/54 A kérdező kommentje:
#48 Igen, bizonyosan én vagyok az, aki rengeteg kérdés alá odaböfög valami cukkoló szöveget.
2018. ápr. 24. 13:50
 47/54 A kérdező kommentje:
Részemről én szeretném ezt lezárni, mert rohadtul semmi energiám ehhez.
2018. ápr. 24. 13:56
 48/54 anonim ***** válasza:
72%
Te a saját kérdésed alatt nyomorékoskodsz az ugye sokkal jobb. De biztos mindenki más a hülye..:)
2018. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Igen.
2018. ápr. 24. 14:13
 50/54 anonim ***** válasza:
72%

"hogy soha nem fogok érdemi segítséget kapni"

Értelmesen leírtam, hogy a normális emberek csak olyannak segítenek, aki el is fogadja a segítséget. Te csak vergődsz, mocskolódsz és kifogásokat gyártassz. Neked segíteni, kb olyan mint egy hajléktalannak odaadni egy ház árát kp-ban. Azon nyomban rohanna a kocsmába, hogy eligya és semmivel sem lenne előrébb. Amíg te csak az önsajnáltatást tudod nyomatni és a neten panaszkodni, de semmit nem teszel a helyzet javulásáért, addig ne is várj segítséget.


De majd az élet megoldja a bajodat. Elöbb-utóbb apuci, anyuci elpatkol és akkor nem lesz kibpénzelje a nyüglődésed, a saját lábadra kell állnod, vagy marad a kötél

2018. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!