Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt megfordulnak olyan emberek...

Itt megfordulnak olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, még csak nem is dolgoznak, nem járnak el sehová. Én ilyen vagyok, savat nem kérek.
2018. ápr. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Azt tudod, hogy ez egy állapot ami meghaladható?(Nem veszekedni akarok veled.)


Állításod szerint bizonyítottan tömegiszonyod van és depressziód, ezt úgy írtad mint ha megváltoztathatatlan volna, pedig nem az.

2018. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
52%

Én voltam hasonló állapotban mint amit te leírtál, viszont én ahelyett, hogy a neten hisztiztem és minden válaszolóba belekötöttem volna, inkább erőt vettem magamon, szép lassan elkezdtem emberek közé járni és legyőztem a fóbiáimat.

De te nyugodtan folytasd tovább ezt az életmóbot, örjöng azokkal akik segíteni akarnak és fürdőzz tovább abban a nyakig érő langymeleg f_sban, amit te az életednek nevezel.

Írhattam volna segítő választ is, csak az a baj, hogy te nem érdemled meg és nem értékelnéd. Csak olyannak érdemes segíteni, aki önmaga is megpróbál kiláballni a helyzetéből, te pedig nem ilyen vagy. Szóval hisztizz, mocskolódj tovább. A te életed, úgy cseszed el ahogy akarod.

2018. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
67%
Én vagyok az 5# asszem, én nem trollkodtam viszont kérdező amit te itt leművelsz az nagyon gáz. Így már értem hogy miért tartasz itt az életben. Az hogy miből élsz munka nélkül, egyáltalán nem sértő. Te kezdted a hisztit a semmi miatt. Látszik hogy aki nem nyal be arra nem is vagy kíváncsi. Nem szívesen mondom ezt de nem is érdemelsz ennél többet amíg ilyen vagy
2018. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:
#27 Senki nem fog hinni nekem, de ez a barom egy troll! Évek óta ezt csinálja!!!! A sok kérdés alatt műveli a kis provokációit, burkolt sértegetés formájában, direkt a lelkileg labilisabb emberekre utazik, mivel ő maga is egy elnyomott valaki lehet az életben, és itt éli ki magát.
2018. ápr. 24. 12:17
 25/54 anonim ***** válasza:
65%
Az meg kifogás hogy nem tudsz kiteljesedni pénz nélkül. Pl lehet venni 2 milliós biciklit is meg használtan 20ezreset is. Azzal is lehet tekerni. Ha meg az neked nem felel meg akkor szerezz pénzt. Ja persze dolgozni kéne...azt már nem. Akkor inkább nyávogj itt hátha valaki megsajnál mint ahogy én is tettem először
2018. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
94%

És ha troll akkor mi van? Szard le. Ennyire idióta ne legyél hogy felülsz mindenre xd

Amúgy engem is érdekelne miből élsz és ez nem provokáció

2018. ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
#29 Nekem nem a munka büdös, hanem mint elmondtam, beteg vagyok, és nem tudok teljesíteni. Te is elég empatikusnak tűnsz (szarkazmus). De ha te is csak sértegetni tudsz, tehetsz egy szívességet. Nem érdekelsz sem te, sem a troll haverjaid.
2018. ápr. 24. 12:24
 28/54 anonim ***** válasza:
43%
Ohh egyem a szived. Az se érdekel aki segíteni akart? Akkor vergődj csak a szánalmas életed végéig vagy add fel. Nem az az empátia ha megveregetik a vállad és sajnálnak szerintem de te csak ezt várod. Kár volt értelmes válaszra pazarolni az időmet
2018. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Látom a gyakori szakértője vagy - ki hány %-on mikor mit csinál. Ráérsz, igen, és valószínű ez kényelmes is neked.

A kérdésedre visszatérve: "vannak-e olyan emberek rajtam kívül, akik kényelmetlenül érzik magukat, ha ki kell menniük az utcára, és emiatt otthon töltik a napjaikat?"


szerintem lennének - de nem megoldott számukra a te titokzatos módon megoldott kényelmes helyzeted.

Kik lennének, akik nem nagyon kényelmetlenkednének, ha tehetnék, példák:


[link]

Ő István. Kényelmetlen, hogy vasöntödében így beöltőzve nehéz munkát végez

de megteszi, mert különben éhenhalna a családja, hisz felesége csak tanítónő.


[link]

Ő Teréz.

Kényelmetlenül egész nap a laboratóriumban beteg emberek vérével és vizeletével foglalkozik, elemzi - hogy a gyógyításukat elősegítse.

2018. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

#32 Tudod is te, mi az empátia, gyökérkém. Az 5-ös válaszodat még meg is köszöntem, de te érthetetlen módon elkezdtél kötekedni utána. Nyomorult farok.


#33 Ki nem tojja le a hülye véleményedet? Olyan vagy te is, mint egy kutya. Megérzed a vérszagot és beleharapsz a földön fekvőbe.

2018. ápr. 24. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!