Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jártatok már úgy, hogy a...

Ti jártatok már úgy, hogy a boltban nem volt elég pénzetek?

Figyelt kérdés

Én a tescoban az önkiszolgáló kasszánál fizettem és nem vettem észre, hogy 2930-at kért, de csak 2500-öm volt, a pénzeket már betettem és még mindig írja ki, hogy fizetendő 430. Aztán odajön a nő elkezd velem ordibálni, hogy mi a f@.szért tettem akkor be, meg szegénynek az egész kasszát le kellett zárnia és kiszedni a pénzt, az egyik cuccot visszavittem és egy másiknál újra lehúzni a dolgokat.

Annyira gáz voltam, hogy azóta a közelébe sem megyek a tesconak, 4 hónapja volt:S



#Tesco #gáz:S
2018. ápr. 28. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, már megbocsáss, hogy nem iktattak be valami sztornógombot a csodás nemtudoménmiféle rendszerükbe. Nem ez az egyetlen eset a mai hiperfejlett világban, ahol a legelső életszerű eseménynél feje tetejére áll minden. Nézzen inkább magába az, aki azt ott megtervezte...
2018. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden alkalommal látok egy ilyen stornozást, mikor a heti bevásárlást intézem. Nincs ebben semmi, sokakkal előfordul. Kikaptál egy kiégett, bunkó nőt, ennyi.
2018. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!