Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is beszólnak az utcán?

Másnak is beszólnak az utcán?

Figyelt kérdés

Nemrég történt meg velem, hogy odajött hozzám egy banda, közülük is egy srác. Megkérdezte, hogy mennyi az idő, mire válaszoltam is, majd elővette a saját telefonját és azt mondta: "Tényleg annyi. Egyébként szép lennél, ha nem lenne fejed."


Egyedül voltam a buszmegállóban, körülöttünk csak ő meg a bandája voltak. Ezekután megszólalni sem tudtam, el is mentek.

Mással is történtek hasonlók vagy tényleg el kell gondolkodnom azon, hogy ennyire csúf vagyok, hogy idegenek is megjegyzik ezt?


23/L


2018. máj. 5. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú, ezek kemények, mint a lehugyozott sóskifli. Anno nekem is szólogattak be ilyenek, de aztán megnőttem.


25/F

2018. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon nagyon régen mikor még rossz dolgokat képzeltem az emberekről a látszat alapján. Nem csak a kutyák érzik ha félsz. Volt hogy meg akartak verni és a legnagyobb alfahím srácnak volt egy olyan pillanata mikor a szemébe néztem és megláttam milyen ténylegesen. Akkor a félelem elmúlott és valahogy haverok lettünk az egész bandával.


F

2018. máj. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neeemmm, nem kell elgondolkoznod rajta, mindig is voltak es lesznek ilyen taho p.csok, valoszinuleg nem voltak teljesen jozanok, es nyilvan nem te vagy az egyetlen akinek beszolnak. Ez az o nyomoruk nem a tied 😃
2018. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
előfordult már párszor
2018. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem rengetegszer megesik. Folyton azt hallom, hogy fennhangon beszélik, hogy nézd már milyen ronda ez a lány, aztán jót nevetnek. Ez van.
2018. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Velem is ez történik.

De ugyanolyan rossz amikor megkeseredett idősödő emberek fintorognak rám. :(

2018. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Ez szörnyű. Úgy látom, nem alaptalan a félelmem, hogy nem szeretek kimenni az utcára. Lehet, más simán túllép egy ilyenen, mert tahók voltak és kész, de én biztosan összetörnék egy ilyen után. Inkább választanám a megerőszakolást, mint ezt.
2018. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem harmincon felül is betalalnak ilyenek. Durcás fejem van, többek között azért. Én már automatikusan átmegyek a másik oldalra, ha kettőnél több ember jön velem szemben, legyen bármelyik nem. Az is igaz, hogy megérzik, kinek lehet beszólni, bár esetedben hatalmas bátorság és haveri támogatás kellett a kis nyomi betonmarcinak, hogy be merjen szólni.

Nekem volt, hogy 12-13 éves fiúk pofáztak, visszaszóltam, hogy egyedül lenne ekkora szád kisfiam, erre jött a r..bancozas....es ezek jól szituált mama pici fiai voltak. Rengeteg a csürhe tudatú alja ember.

2018. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos velem is elfordul. Épp tegnapelőtt történt, hogy minden előzmény nélkül beszòlt egy srác, hogy "Utálom az ilyen parasztokat, mint te", amikor meg megkérdeztem, hogy "Mi a probléma?", elkezdett nagy keményen felém jönni, hogy ő most megver. Aztán valamiért meggondolta magát és pár lépés után visszafordult. Szerintem megijedt a 60 kilómtól :)
2018. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt nagy mázlid van ,mert én olyannal találkoztam aki hányóravan kérdés után , már vette elő a kést is és pakoltatott kifele..
2018. máj. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!