Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is beszólnak az utcán?

Másnak is beszólnak az utcán?

Figyelt kérdés

Nemrég történt meg velem, hogy odajött hozzám egy banda, közülük is egy srác. Megkérdezte, hogy mennyi az idő, mire válaszoltam is, majd elővette a saját telefonját és azt mondta: "Tényleg annyi. Egyébként szép lennél, ha nem lenne fejed."


Egyedül voltam a buszmegállóban, körülöttünk csak ő meg a bandája voltak. Ezekután megszólalni sem tudtam, el is mentek.

Mással is történtek hasonlók vagy tényleg el kell gondolkodnom azon, hogy ennyire csúf vagyok, hogy idegenek is megjegyzik ezt?


23/L


2018. máj. 5. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa. Az egyik legdurvább az volt amikor egy nő vagy mégse inkább lány nem lehetett több mint 19 és a kisfia kb 5 éves elsőnek beszóltak hogy "elől deszka hátul léc" ennyi aztán amikor szálltak le odajöttek hogy "fhu te amúgy nagyon csúnya vagy" és elkezdtek köpködni és mondták (a kisfiú is) hogy szálljak le velük hogy megnézzük ki az erősebb.
2018. máj. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok


10-es, az azért durva!


Ja, meg velem olyan is volt, hogy ültem egy padon, mellettem a táskám, erre odajön egy drogos gyökér (úgy el volt kábulva, hogy azt se tudta, hol van). Először elkezdett mindenféle hülyeséget kérdezgetni, aztán a következő szöveggel állt elő: "Az nem a te táskád, add oda nekem!" Ha nem a saját fülemmel hallom, el sem hiszem! Aztán szóltam neki, hogy hagyjon békén és elhúztam onnan. Utána figyeltem, hogy nem jön-e utánam, de szerencsére nem tette, úgyhogy ezt is viszonylag könnyen megúsztam.

Az ilyen esetekre szoktam azt mondani, hogy látszik, hogy bezárt a Lipót :)

2018. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csak a cigányok szoktak megjegyzést tenni a hajamra vagy néha utánam kiabálnak hogy "sátános" :D az ilyen beszólogatós p_öcsök elkerülnek mert elég csúnyán tudok rájuk nézni.
2018. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Velem is történnek ilyenek.. de a bámulás, nyilvános tapizás és molesztáláshoz képest ez a legkevesebb...

Nem tartom magam dekoratívnak, átlagos külsővel rendelkezem és átlagosan is öltözködöm.. semmi szoknya, vagy rövid, vagy túl kivágott kihívó felső de mégis életemben, fényes nappal már az ötödik atrocitáson vagyok túl.. elhalad mellettem egy férfi a lépcsőn, én fel ő le és mikor épp egymás mellett haladunk, végig taperolja a fenekemet..

A vonaton tele a vagon, az ajtó mellett két négyes, tele részeg középkorú férfiakkal, felszállok, becsukom magam mögött az ajtót és az ajtó mellett ülő rávág egyet a fenekemre... megijedtem, dühös voltam, tele volt az egész emberekkel és végig nézték csendben....

Elegem van ebből, egyáltalán nem érdemlem ezeket meg ahogyan senki!!!!

Nem teszek érte semmit, de jó lenne ha az ilyen emberek visszavennének az arcukból mert semmi joguk másokkal így viselkedni!!!!

Szóban és tettekben egyaránt elítélendő, ugyanannyi jogunk van élni mint nekik, mégis úgy viselkednek mint az állatok.

2018. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Utolsó vagyok,

A kedvenc beszólogatós sztorim az az, amikor az egyik belvárosi gyorsétteremben ettem az egyik barátommal buli előtt éjszaka, elmentem mosdóba, ahogy jövök ki, jön be egy mozgássérült férfi, kinyitom neki az ajtót, majd elkezd szidni, hogy egyébként hogy nézek már ki..

2018. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont ma délután szólt be egy cigányk_rva, jöttek velem szembe a hasonló szellemi szinten lévő barinőjével. Az egyik szemöldökömnél pár napja nőtt egy nagyobb pattanás, még mindig nem múlt el. Látom, hogy a ribi néz rám, eltorzul az az ocsmány feje és primitíven felkiált, hogy "Jézus Mária, fúj!" Hirtelen azt se tudtam, mi baja van a szerencsétlennek, aztán utólag jöttem rá. Le se tojtam, kár lett volna még a levegőt is pazarolni egy ilyen senkiházi libára. Csak röhögtem magamban, hogy mennyire ostoba...
2019. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!