Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is belátta, h veszélyes...

Más is belátta, h veszélyes lépés volt kulföldre költözni?

Figyelt kérdés

Pont belattam h milyen meresz voltam mikor elköltöztem messze szuleimtöl, egy helyre , ahol idegenminden .

A legnagyobb veszélyt abban látom h senkinek nem vagyok fontos , senki nincs aki egy szót szóljon az érdekemben , söt ha tudnak kihasznalnak , munkaban peldaul .

Otthon apam csak egy telefont kellett adjon es minden elsimult .

De mar kesö bánat , sajnos a helyzet visszafordithatatlan.

Szomorú vagyok , gyász van a szivemben


2018. máj. 21. 18:22
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
90%
Udv az elet vilagaban... :)
2018. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Pár kérdés:

- tudod az adott terület anyanyelvét folyékonyan?

- használható végzettséged van, aminek hála nem aljamunkát mentél végezni vagy 8 általános megvan pár bukással?

- kollégáiddal nem barátkozol?


Ha nem tetszik a munka és van lehetőség, akkor válts. Ezt csinálják Magyarországon is az emberek egy része, a másik csak nyavalyog.

Viszonylag ritka az, hogy valakinek betelefonál valahova a szülő és elintézik a felnőtt konfliktusait/előrelépését. Nem ennek kéne a normálisnak lennie, hanem annak, hogy megdolgozol a jobb munkáért vagy képes kezelni a felmerülő problémákat...


Miért visszafordíthatatlan? Valószínűleg simán visszajöhetsz, ha a szülőkkel ilyen szoros a viszony, akkor még örülnének is neked.

2018. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lesznek mindig ott a szüleid és csak úgy lehetsz teljes ember hogy ha megtanulod kezelni a saját problémáidat. Egyébként fiatal vagy nem köt le semmi és senki, bármikor válhatsz.
2018. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
*válthatsz
2018. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Üdv a valóságban. Ha nem állsz ki magadért, meg is érdemeld, hogy kihasználjanak.
2018. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Összekevered a veszélyt az önállósággal és a felnőtt élettel:S
2018. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Folyekonyan beszelem a nyelvet , es megis baj van , nemcsak ezen múlik, szerencse is kell es meg sok mas
2018. máj. 21. 18:58
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Hello, hazatelepítési propaganda hivatal.
2018. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Nem hiszem, hogy a kérdező ítélkezéseket és oltogatásokat akart olvasni! Nem hiszem, hogy az ítélkezéssel és az oltogatással segítenénk rajta.


Kedves Kérdező! Fejtsd ki légy kedves, hogy miért visszafordíthatatlan a dolog. Mennyi idős vagy? Mi a végzettséged? Hol élsz? Hol éltél itthon?

Ha ezekre válaszolsz, nem garantálom, de talán közelebb jutok egy segítő válaszhoz.

2018. máj. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sajnos ilyen reszletesen nem tudom kifejteni, akkor kiirhatnám a nevem is es helyben lennenk . Nev , vegzettseg, telefonszam . Miert a kerdesem miert nem tiszta ? Annyi adatot adtam meg , amennyi epp eleg a valaszra . Ha azt irtam h visszafordithatatlan, akkor az ember kenytelen elhigyje , elfogadja

Es igaz , nem kell oltogatás, h élhetetlen vagyok stb , olyan emberek reszeröl , akik a falujuk határáig sem merészkedtek , es paszulyleves fölött böföfgdögélve fantazialnak arról hogy ök kulföldön milyen dicseretes karriert futnának be !!!

2018. máj. 21. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!