Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is belátta, h veszélyes...

Más is belátta, h veszélyes lépés volt kulföldre költözni?

Figyelt kérdés

Pont belattam h milyen meresz voltam mikor elköltöztem messze szuleimtöl, egy helyre , ahol idegenminden .

A legnagyobb veszélyt abban látom h senkinek nem vagyok fontos , senki nincs aki egy szót szóljon az érdekemben , söt ha tudnak kihasznalnak , munkaban peldaul .

Otthon apam csak egy telefont kellett adjon es minden elsimult .

De mar kesö bánat , sajnos a helyzet visszafordithatatlan.

Szomorú vagyok , gyász van a szivemben


2018. máj. 21. 18:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%

Olyan fura a fogalmazásmódod... mint egy 70 éves, aki 17-nek próbálja rettegni magát. “gyász van a szívemben” ? Ilyet ki ír? Költőkön kívül...

Ha meg nem kamu a kérdés, minden rossz helyzetből tapasztalatot kell szerezni és továbblépni.

2018. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Szandi, te vagy az?
2018. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Röhej a köbön. :)

Tudod kérdező, azért vágják rá hogy kamu (de minimum érdektelen, uncsi), mert itthon az emberek 90 %-a ugyanezt éli át. Senki nem húz ki a szarból, nincs telefonáló apuka, a munkahelyén már egyedül állja meg a helyét az ember.

2018. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is külföldön élek, úgy jöttem ki, hogy csak közepesen beszélem a nyelvet, de veled ellentétben én jól érzem magam itt, sokkal jobban, mint otthon. Pedig nehéz volt a kezdet, itt sincs kolbászból a kerítés, de szép lassan megismertem embereket, és megtaláltam a helyem.


Jaaa, lehet az volt a baj, hogy nekem otthon sem intéztek el helyettem semmit, és megtanultam hogy kell kiállni magamárt, és szt, hogy hogyan kell véltoztatni, ha valami nem oké.

2018. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
A világ veszélyes, de Magyarország sokkal rosszabb, mint bármilyen más ország, ezért őszintén örülök, hogy nem kell ott laknom.
2018. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

Otthon apam csak egy telefont kellett adjon es minden elsimult

Amig apuka telefonja nelkul keptelen vagy az onallo eletre, addig meg a szomszed varos isveszelyes lepes, nemhogy kulfold.

2018. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is külföldön élek, nem volt egyszerű (főleg az első 3 év), de nagyon sokat fejlődtem közben minden téren. Jól érzem magam, és beilleszkedtem. Az a helyzet, hogy ha apukád simított el problémákat otthon, az nyilván kényelmes volt, és a biztonság illúzióját keltette, de így nehéz felnőni. A szüleid nem kísérnek végig egész életedben, jobb, ha megtanulod a magad kezébe venni az életedet, és felelősséget vállalni érte. Elhiszem, hogy most sajnálod magad, de ez nem fogja megoldani a problémát.
2018. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

De hogy-hogy nem találtál eddig senkit, akinek fontos lennél? Nincs párod vagy barátaid?


Én azt nem mondanám, hogy veszélyes. Merész, az rendben van, de mindenhol emberek élnek, dolgoznak, ha tudsz alkalmazkodni a kultúrához és nyitott vagy az újra, egy csodálatos élmény, tapasztalat minden egyes nap. Hálás vagyok, hogy nem Magyarországon, hanem a párom hazájában élünk, pedig nem beszélem a nyelvet tökéletesen, más földrész, a magyartól merőben más kultúra. Ha viszont nem érezném jól magam, akkor kerül, amibe kerül, visszamennék. Nincs olyan, hogy visszafordíthatatlan, szabad vagy, azt teszed amit szeretnél. Maximum nem lesz könnyű.

2018. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagy vele, én inkább áldanám a sorsom ha külföldön laknék, külföldön legalább van egy normális, emberközpontú kormány, nem az ami itthon.
2018. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok rokonom,barátom, ismerősöm ment/megy ki külföldre dolgozni, élni és néhány azért mindig visszajön, mert nem tud "gyökeret ereszteni". Hianyzik a család, barátok, stb.
2018. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!