Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is belátta, h veszélyes...

Más is belátta, h veszélyes lépés volt kulföldre költözni?

Figyelt kérdés

Pont belattam h milyen meresz voltam mikor elköltöztem messze szuleimtöl, egy helyre , ahol idegenminden .

A legnagyobb veszélyt abban látom h senkinek nem vagyok fontos , senki nincs aki egy szót szóljon az érdekemben , söt ha tudnak kihasznalnak , munkaban peldaul .

Otthon apam csak egy telefont kellett adjon es minden elsimult .

De mar kesö bánat , sajnos a helyzet visszafordithatatlan.

Szomorú vagyok , gyász van a szivemben


2018. máj. 21. 18:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ez nem azt jelenti, hogy veszélyes lépés volt külföldre költözni, inkább csak azt, hogy nem ismered/ismerted magad eléggé.
2018. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy én nem tudok visszafordíthatatlan helyzetet elképzelni.

Ha börtönben vagy leülöd, és kész. Ha Amerikában vagy és halálra is ítélhetnek, akkor kérd a magyar követség-konzulátus segítségét.


Minden mást magad is megoldhatsz, nem szabad feladni. Segítséget sok helyről kaphatsz. Máltaiak, Karitasz mindenütt van, keresd őket.


Ha szomorú vagy, énekelj népdalokat, ha van interneted, hallgass magyar zenét. Fonó, Kárpátia; verseket, József Attilát, Aranyt, Petőfit.

2018. jún. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!