Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ma erre mit mondanának a...

Ma erre mit mondanának a meetoos világban? Freud erre mit mondana?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban volt egy érdekes játékom 2 másod-unokatesómmal

kikötöttek az asztal lábához és kalózosat játszottunk,a két fiú vívott értem és aki nyert,aki kiszabadított és megpuszilt és mindig annak drukkoltam, hogy V. legyen az,de aztán a szülők rájöttek és leállítottak

ma erre mit mondanának a meetoos világban?

Freud erre mit mondana?


2018. máj. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk meg olyan dolgok voltak, hogy azt inkább le sem írom.

A metoo egy hisztéria, divat, üres lufi. Akit valóban megerőszakoltak/összevertek/évekig aláztak, az nem fog erről fb-on posztolgatni, hogy lájkot kolduljon a szánalmas életével meg azzal, hogy éveken át hagyta, hogy a seggét csapdossák meg cicamicának hívják, egy zsíros állás reményében.

Ma is történnek ilyenek, ebben az esetben egy értelmes nő elküldi az illetőt a halál fszra és messzire elkerüli, nem pedig felmegy a lakására/visszamegy hozzá a munkahelyére - mert hát ő nem is hitte volna.... aha.... nem a fszt nem.

2018. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd le, szörnyülködjenek csak.
2018. máj. 22. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Freudot nem kéne túlbecsülni. Minden jelenséget a világon a szexualitásból vezetett le. Aki olvasta tudja, hogy mekkora abszurd baromságokat is írt.
2018. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
És arra ki mit mond, hogy ennyi ember van vajon, aki rendszeresen mee-nek írja a kétbetűs me szót, vagy ez mind egy ember, aki rohadtul rá van kattanva a témára?
2018. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A metoo kampány eredeti célja az volt, hogy azok a nők, akiket tényleg megerőszakoltak, vagy akiket tényleg zaklattak, erőt merítsenek és el merjék mondani, ne gondolják azt, hogy a saját hibájuk az egész, stb.


Aztán sajnos nagyon-nagyon rossz irányt vett az egész, és sok nő ezt a kampányt egy egyszerű és gyors meggazdagodási lehetőségnek tekintette, és sorba jelentettek fel mindenféle hírességet, gazdag embert hamis vádakkal, meg zaklatásokkal, ilyenek voltak azok az ügyek is, amikor 1 fenékre csapást vagy hasonlót valaki 15 évig "titkolt". Van olyan, aminek volt valóságalapja, de sok volt az olyan is, amit senki sem tudott bizonyítani.

A másik nagyon rossz irány pedig az, hogy nem egy olyan idióta ribizli van, akire ha ránéz egy olyan srác, vagy köszön neki, aki a ribizli szerint csúnya, akkor már egyből #metoo-t ír a képei alá. Ez azért már rettenetesen túlzás, és nagyon jól mutatja, hogy a zaklatás fogalma minden nőnél más.


A te esetedet sem lehet kérdező így belőni. A radikális feminácik szerint ez már megerőszakolás meg férfiuralom, a normális ember szerint meg csak gyerekek játszanak.

2018. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ennek nem sok köze van a #metoo jelenséghez, hiszen a #metoo épp azért indult el, mert olyan dolgok történtek emberekkel, amikhez nem járultak hozzá. Erőszak, erőszakoskodás, hatalommal való visszaélés stb.

Ezzel szemben ti gyerekként játszottatok, amiben volt egy kis szexuális töltet, de ennyi.


Fraud nem tudom, hogy jön ide, ő valóban képes volt sok baromságot összehordani (péniszirigység, csiklósorgazmus vs. hüvelyi stb.), szerintem nem releváns a jelenség kapcsán.

2018. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A metoo annak jelent valamit, aki sértve érzi magát valami miatt, és ezen nem bír túl lépni. Én azokat az attrocitásokat anno teljesen normálisnak vettem, mert a férfiak próbálkoznak, minél hülyébb annál gagyibban.


Persze nem állítom, hogy akit jogosan bántottak annak ne járna feloldozás, de az igazság szempontjából lenne jó látni néha a dolgokat, nem egyes emberek szemszögéből...

2018. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit szólnának? Unokatesóidat "meghurcolnák", aki meg nem ertene ezzel egyet, az szintén.
2018. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak sima szerepjáték volt, nem kéne többet belelátni.
2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!