Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az anyam a...

Mit lehet tenni ha az anyam a sajat sz**r eletet ram vetiti ki?

Figyelt kérdés

Nagyon szar elete volt. Apum verte,elozo ferje verte,es a mostani sem szereti.

Engem mindig apuhoz hasonlitott.

Igen volt hogy rondan beszeltem vele de azert mert o is ilyen volt velem.

Lelkileg tonkrevag. Azon gondolkodom hogy hogyan oljem meg magam.

Depresszios vagyok. Irtak fel gyogyszert is de nem merem szedni.

Anyu ront az egeszen. A sajat szanalmas eletet ram vetiti ki. Cseszeget allandoan hogy en masbol elek. 1 honapja a baratomnal lakom. Osszeakarunk koltozni csak a munkakereses nem igazan megy itt Pesten. Baratom azt mondta hogy addig maradhatok ameddig csak szeretnek. O jol keres es azt mondta hallani sem akar arrol hogy elmegyek innen.

Mivel mar tobbszor mondtam ezt neki mert anyu teljesen kikeszit lelkileg. Azt mondja semmirekello vagyok 21 evesen mindig mason csungok. Arra nincs penzem hogy egy levelet feladjak. Baratom meg fog unni es ki fog dobni. Mikor egyetemre jartam 1 evet akkor az volt a baj,hogy tamogatni kellett,pedig dolgoztam mellette.

Anyu elkuldott egy kinai ruhaboltba egyetem utan. Azt mondta hogy mindegy mit csak dolgozzak.

De szerintem nem ez az elet. En nem akarok uy gurcolni mint anyu a semmiert.

Ugyanazt az eletet szanja nekem mint maganak.

Van egy skizofren batyam es vagyok en aki depresszios. Az egesz csalad mentalisan beteg.

Mar annyira elhiszem amit anyu mond hogy haza akarok menni. Baratomnak tobbszor mondtam,hogyha zaros hataridon belul nem talalok munkat akkor hazamegyek. De ugye o nem akarja,viszont en meg ezt mar nem birom hallgatni amit anyu mond. Egy eloskodo szarnak erzem magam...

21/L


2018. máj. 25. 10:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem megyek el olyan helyre dolgozni amit nem fogok hosszutavon csinalni. Jo munkahelyet szeretnek amit egyetem alatt is tudok csinalni.

Ahol hetvehen nem kell dolgozni hogy orakra betudjak jarni.

Boltba hiaba megyek el 3 honapra ha utana megint nezhetek uj melot.

2018. máj. 25. 10:57
 12/24 A kérdező kommentje:
Korulbelul csak 50 helyre adtam be az oneletrajzom. 5 helyrol hivtak vissza....
2018. máj. 25. 10:57
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Hiába mentegeted magad, élősködő picha vagy. Anyád helyében vissza sem fogadnálak. Remélem, a hapsidnak is megjön az esze, és mehetsz az utcára. Akinek ilyen a hozzáállása, az meg is érdemli.
2018. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%
Hát nálatok tényleg mondenki kettyos, nehéz itt segíteni. Szedd be a gyógyszert. Milyen allergiás reakció?! Ez hülyeség. Más kérdés fogalmam sincs tényleg depressziós vagy-e, a pszichiáterek meg nagyon könnyen felírják az antidepresszánst, de szerintem inkább szedd be, hátha akkor jobban tudod látni a saját dolgaidat.
2018. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
De te most ott ülsz a barátod lakásában, ő elment dolgozni, te meg netezgetsz? Biztos anyukád a rossz ebben a sztoriban?
2018. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Nem nezegetek basszus.

Most irtam hogy vagy 50 helyre beadtam a szar oneletrajzom.

Komolyan annyira szemet emberek vannak ezen az oldalon.

Valaki leirja a nyomorusagos szar problemajat es belekell rugni meg 50x. Nem is ismeritek az embert csak 20 sort rola amit leirt.

Itt bogok megint hat koszonom szepen. Meg is bantam hogy kiirtam ezt a sz**r kerdest erre az oldalra.

Nem buksisimit vartam de legalabb azt igen hogy direkt ne szologassatok be mikor leirom hogy milyen problemaim vannak.

Ezt mas kerdesnel is latom egyebkent. Akarmi van,midig a kerdezo a sz**r.

2018. máj. 25. 11:26
 17/24 A kérdező kommentje:
Netezget*
2018. máj. 25. 11:27
 18/24 A kérdező kommentje:

A masik pedig..

Amig a baratom dolgozik,en kitakaritok,kajat csinalok,bevasarolok.

Nem csak meresztem a seggem

2018. máj. 25. 11:28
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem, kedves, itt TE bxod el a SAJÁT életedet.


Voltam depressziós, tudom milyen, és azt is, hogy míg nem dolgoztam egy kalap fos volt minden - még jobban -, mert egész nap "tudtam" agyalni és gerjeszteni ezt a szarságot. :/


Menjél melózni akárhová, addig is lefoglalódsz, nem a nyomorodon rágódsz és taszítod magad még mélyebbre.

2018. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ja, naponta takarítasz, meg mosol? :D


Nemár, én mikor itthon voltam, heti 2 óra volt a takarítás, a főzés meg napi fél.


Élősködő kislány vagy, itt RÉG nem anyád a hibás, hanem TE, nulla ambícióval, csoda, hogy a barátod eltűri, hogy csak vakard.


- nem tanulsz

- nem dolgozol

- nem is akarsz melózni, csak a kifogásokat gyártod


Ha a barátodnak van esze, nem támogat ebben, hanem szerez neked melót - akár gyárban -, és elhajt dolgozni.

2018. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!