Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha az anyam a...

Mit lehet tenni ha az anyam a sajat sz**r eletet ram vetiti ki?

Figyelt kérdés

Nagyon szar elete volt. Apum verte,elozo ferje verte,es a mostani sem szereti.

Engem mindig apuhoz hasonlitott.

Igen volt hogy rondan beszeltem vele de azert mert o is ilyen volt velem.

Lelkileg tonkrevag. Azon gondolkodom hogy hogyan oljem meg magam.

Depresszios vagyok. Irtak fel gyogyszert is de nem merem szedni.

Anyu ront az egeszen. A sajat szanalmas eletet ram vetiti ki. Cseszeget allandoan hogy en masbol elek. 1 honapja a baratomnal lakom. Osszeakarunk koltozni csak a munkakereses nem igazan megy itt Pesten. Baratom azt mondta hogy addig maradhatok ameddig csak szeretnek. O jol keres es azt mondta hallani sem akar arrol hogy elmegyek innen.

Mivel mar tobbszor mondtam ezt neki mert anyu teljesen kikeszit lelkileg. Azt mondja semmirekello vagyok 21 evesen mindig mason csungok. Arra nincs penzem hogy egy levelet feladjak. Baratom meg fog unni es ki fog dobni. Mikor egyetemre jartam 1 evet akkor az volt a baj,hogy tamogatni kellett,pedig dolgoztam mellette.

Anyu elkuldott egy kinai ruhaboltba egyetem utan. Azt mondta hogy mindegy mit csak dolgozzak.

De szerintem nem ez az elet. En nem akarok uy gurcolni mint anyu a semmiert.

Ugyanazt az eletet szanja nekem mint maganak.

Van egy skizofren batyam es vagyok en aki depresszios. Az egesz csalad mentalisan beteg.

Mar annyira elhiszem amit anyu mond hogy haza akarok menni. Baratomnak tobbszor mondtam,hogyha zaros hataridon belul nem talalok munkat akkor hazamegyek. De ugye o nem akarja,viszont en meg ezt mar nem birom hallgatni amit anyu mond. Egy eloskodo szarnak erzem magam...

21/L


2018. máj. 25. 10:03
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem..nem en vagyok a nyomorek hanem te,aki egy szenvedo emberbe meg belerug harmat.

Gratulalok. Embersegbol vegulis levizsgaztal!

2018. máj. 25. 16:43
 22/24 A kérdező kommentje:

Egyebkent depressziosan tudod milyen kimozdulni? Nekem nem segit ha dolgozom. Fogok dolgozni es tanulni is akarok nyilvan de nem segit. Rosszabb. Minden szar erted?!

Neked nem hiszem hogy depressziod volt ha egy kis munka helyrerakta.

Mindenhol ezen ragodom. A buszon,a varosban,otthon,itt,mutan felkelek,mikor furdok,eszem...

Es NEM TUDOM iranyitani!!!!

2018. máj. 25. 16:47
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor szépen feküdj be a diliosztályra, ott ingyen van a kaja, és nem kell takarítani sem. (Gyanítom, hogy nincsen TB-d sem, mivel semmit nem csinálsz. Így nehéz lesz.)
2018. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Jezusom..de szanalmas vagy. Hat ez utan a megszolalasod utan mar nem erzem magam annyira gaznak.:)

Vannak nalam tirpakabb emberek depresszio nelkul is. Ha te egy pszichiatriat dilihaznak hivsz,elegge unintelligens vagy.

Tudod...en kigyogyulhatok ebbol,de a s**ggfejsegedbol te nem fogsz tudni valoszinuleg!

2018. máj. 25. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!