Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan, akit nem...

Van még olyan, akit nem érdekel a karrier és prioritásilag akármennyit is kell dolgozni, sosem elsődleges neki az, hogy ő milyen szerepet tölt be a társadalomban?

Figyelt kérdés
Én elvagyok az úgynevezett "prolikkal" is egy helyen, mert nem érdekel, hogy hol dolgozok, csak megbírjam csinálni. Emellett rajzolok, barátaimnak, barátnőmnek, hobbimnak élek és teljesen másodlagos szerepet tölt be nekem a munka. "csak legyen valami, ami fizet" alapon.

2018. jún. 17. 05:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%
Na amíg el nem olvastam a ketchupos leírásod, gondoltam szó nélkül hagyom a kérdésed. De azt elolvasva, csak annyit mondok, menj dilidokihoz, talán az segít rajtad.
2018. jún. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
jól lenézed az embert
2018. jún. 17. 07:00
 13/32 anonim ***** válasza:
13%
Én??? 😂😂😂😂😂
2018. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
szörnyű milyen emberek vannak még a képembe is nevet!
2018. jún. 17. 07:05
 15/32 anonim ***** válasza:
58%

Valamikor engem se érdekelt a karrier. Sok jó lehetőséget kihagytam, átengedtem a helyem másnak, mert engem se érdekelt a több pénz, a magasabb életszínvonal, de így 50 évesen már nagyon bánom.

Nálad is elmúlik ez egyszer, lesznek vágyaid, és nagyon bánni fogod, hogy csak vegetáltál évekig.

2018. jún. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

Édesem, a legnagyobb proli te vagy, aki próbálsz okosnak tűnni, de vannak bajok az irányítóközpontban...

Prioritásilag dolgozni??? He???

2018. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
49%
a kiírást rosszul fogalmaztad meg, ezért sokan itt lecsaptak rád, mint tyúk a takonyra, ne törődj velük. Szerintem szuper hogy rajzolsz! Ideális az lenne, ha a 24 órában azt tenné, dolgozná az ember, amit szeret, és meg is élne közben. De ilyen nincs, sajnos ma mindenkinek a nap egy részében pénzes munkát kell tenni - jó, ha azt szereti, de akkor is van egy része, amikor csak a pénzért teszi. Ez van. Rajz: szuper, minél többet gyakorolj. Nem azért, hogy pénzt keress vele - az nehéz, régen is az volt, gondolj bele Van Gogh életében 2 festményt adott el, de azt is csak azért, mert műkereskedéssel foglalkozó nagybátyja segített neki. (ma súlyos milliókat érnek a képei, de ez így működik) Jó egy kifejezésformát gyakorolni- hangszer, ének, rajz, festés szobrászat, vagy tánc- teljessé teszi az ember életét - és sajnos az iskolákból eléggé kiszorult a sok megtanulnivaló mellett. Ez az aránytalanság összefügg a sok pszichózissal, lelkibetegséggel, szomorúsággal. A megismerésnek és a kifejezésnek egyensúlyban kell lenni mint a belégzésnek és a kilégzésnek.
2018. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem is tul van lihegve a karrier, meg a penz manapság. Engem sem erdekel, csak legyen majd ferjem, meg foleg gyerekeim, es nyilvan dolgozni is fogok, de nem arra törekszem, hogy minel tobb penzert
2018. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
38%

ÉRTENEK?


Nem kell diploma, elég egy víz-gázszerelői szakmát nézni, ahol kétévenként kötelező továbbképzés van, és aki nem teljesíti, az nem kap engedélyt.

Apám nem "ért" a szakmájához, hanem rohadt sokat tanul, hogy versenyképes maradjon. Ő - veled ellentétben - NEM proli.

2018. jún. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
42%

Te meg vered a nyálad a kecsöpgyárra, ahová tényleg "elég csak" minimális betanulás, és kész.


A rajzolás meg szép-szép, hogy szereted, de nem kell vele felvágni, NEM te vagy az egyetlen "művészlélek".


Én pl. novellákat írok, meg fanficeket, de ezt a melóhelyen nem tudják, mert minek mondjam, nem akarok dicsekedni, meg felvágni a HOBBIMMAL.

2018. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!