Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még olyan, akit nem...

Van még olyan, akit nem érdekel a karrier és prioritásilag akármennyit is kell dolgozni, sosem elsődleges neki az, hogy ő milyen szerepet tölt be a társadalomban?

Figyelt kérdés
Én elvagyok az úgynevezett "prolikkal" is egy helyen, mert nem érdekel, hogy hol dolgozok, csak megbírjam csinálni. Emellett rajzolok, barátaimnak, barátnőmnek, hobbimnak élek és teljesen másodlagos szerepet tölt be nekem a munka. "csak legyen valami, ami fizet" alapon.

2018. jún. 17. 05:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A világ (számomra) legjobb munkahelyén dolgozom! Szeretem, amit dolgozom! Értek is hozzá! Nem kifejezetten szeretnek, de tisztelnek is a fentiekért! Ha segítséget kérnek tőlem, szívesen segítek bárkinek, bármikor, bármiben (ami szakmát érinti), - ha az nem a saját feladatom rovására megy! A főnökeim adnak a véleményemre úgy, hogy ettől még ők maradnak a főnökök! Számíthatnak bármikor rám és ők is megtesznek mindent értem, ami nem veszélyezteti semilyen szinten őket, a megélhetésüket! Örömmel megyek dolgozni akár éjjel negyed háromkor is, - soha nem éreztem azt, hogy nem szeretnék dolgozni menni! Hosszú évtizedek távlatában végre emberhez méltó módon is tudok élni, - nincs nagyobb bérigényem, mint amiben részesülök!

Nekem nem kell több!

2018. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Mit dolgozol?
2018. jún. 18. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!