Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem tudok főzni? 18/L

Baj ha nem tudok főzni? 18/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 19:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Én gimis koromban kezdtem el főzőcskézni és nem volt nagy kunszt, pedig férfi vagyok. Az igaz, hogy elég sok szakács van a családban és lehet, h a véremben van, nemtom. :D
2018. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy kunszt, mindent receptből főzök és általában mindig sikerül.
2018. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj az!
2018. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
69%

"Mert ha nem kapok rendes kaját akkor nagyon ideges leszek és agresszív."


Hű, de jó parti vagy a leendő nejednek...amúgy meg ha éhes vagy, főzd meg magadnak, ne másoktól várd, hogy eléd rakják a főtt ételt, mert ez szánalmas. Ráadásul rengeteg kifőzde van, ahonnan tudsz is ételt rendelni, ha minden kötél szakad, nem értem, miért kell mástól elvárni, hogy kiszolgáljon. Itt rontják el a fiaikat az anyák. Bocsika, de azért nem minden pasi ilyen tehetetlen, hogy nő nélkül megáll az élete...

2018. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

Ha megtehetjük azt, hogy minden nap étteremben ebédeljünk és vacsorázzunk, részemről nincs akadálya. Az én fizetésem jelenleg erre kevés (240K nettó + 30K nettó cafeteria).


24/F

2018. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
86%

A vitás oldalra térve:

Ha van pénz,rendelünk,mint vaddisznó,akár napi 5000 Ft is lehet az étel.

Ha viszont ez nem megy,szeretni kell egymást,és együttműködni!!!

Én pasi vagyok,ás imádom meglepni a páromat egy finom vacsorával,amit én főzök.Másnap pedig megyek hegeszteni.Nincs itt semmi gond,csak tudni kell együttműködni egy párkapcsolatban :)

2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
30%
13-asnak semmi baja nincs,csak bicskával eszi a vattacukrot.
2018. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%

Hogy őszinte legyek, szerintem nagyon gáz - legyen szó akár fiúról, akár lányról. A YouTube tele van főzést tanító videókkal, még magyarul is. Itt van például ez:

https://www.youtube.com/watch?v=4ZCEgvYnxRI

Ha ez megvan, el lehet kezdeni kísérletezni vele. Én például finom csabai kolbászos pennét raktam össze magamnak a minap. Egyszerűen csak annyit változtattam, hogy a csili helyett egy nagy fej vöröshagymát pirítottam fel negyed részekre vágott kolbászkarikákkal.


De tényleg, néhány egyszerű fogást nem árt tudni - lecsó, töltött káposzta/paprika vagy húsgombóc, paprikás krumpli, bolognai spagetti, chili con carne, valamilyen húsleves, tejfölös burgonyaleves, zöldbabfőzelék/leves, gyros tál. Reggelire tudj összerakni egy igazi angol reggelit vagy valamilyen finom melegszendvicset. Ha ezek az egyszerűek megvannak, lehet gondolkozni például gulyáslevesen is.


2018-ban szerintem már csak a lustaság szól amellett, hogy valaki nem tud főzni - pontosabban meg sem próbálja.

2018. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
13%
Na idefigyeljetek. Ha én nem találok olyan not aki tud főzni akkor inkább megtanulok en magam, ti meg csak arra lesztek jok maximum. A férfi bezzeg értsen mindenhez ezek meg mar a főzésről kiakadnak hat folsirok komolyan mondom. Milyen anya lesz belőletek?? Szülni egyáltalán mertek??
2018. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

Duhodik a fickó,anyuci meg nem cserélte ki a pelusat 😁😁😁😁

Ráadásul ugy beszél a nőkről,mint valamidarab xarrol.. Hat igen mindenki magából indul ki :) Utolsónak ment.

2018. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!