Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem tudok főzni? 18/L

Baj ha nem tudok főzni? 18/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 19:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
61%

"Ezeknek nem való férj meg család."


Pontosítanék: ezeknek nem való OLYAN férj, aki ki akarja szolgáltatni magát :-)Szerencsére van egy rakat pasi, akinek a szempillája sem rezdül, ha a nője nem tud főzni...persze ehhez kellő intelligencia kell.


Család: nem az az egészséges és boldog gyermek fokmérője, hogy az anyukája főz-e rá vagy sem (amit egyébként akár nagymama, sógornő..stb is bevállalhat, ha akar). Ezek szerint azon szülők gyermekei, akik bölcsődébe vagy óvodába járnak teljes napra, és a gyermek egész nap kifőzdéből rendelt ételt eszik (mert onnan hordják),vagy szendvicset tízóraira-uzsonnára, azok szerencsétlen csövesek, rossz családi háttérrel, vagy mi?

2018. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
#28-as látom megfogtad a lényeget , értelemzési képességed egyenlő a semmivel ... (24-es voltam)
2018. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
62%

25-ös hímnemű lény.

Nekem nincs szükségem a másik nemre ahhoz, hogy eltartsam magam, összerakjak egy bútort, kinyissak egy befőttesüveget, kifessek egy szobát, más ház körüli "férfimunka" meg nem nagyon akad a belvárosban :) De vidéki kölyökként füvet nyírni és fát hasogatni is tudok. Te meg vered itt magad, mint egy ötéves, aki nem kapott csokit a boltban, hogy senki nem akar rád főzni meg mosni az anyádon kívül. Mi a francért akarna? Régen munkamegosztás volt, mindenkinek megvolt a maga dolga, de fogd fel, az a világ elmúlt a lapraszerelt bútorok, a szervizek és a barkácsgépek megjelenésével. Te is nyugodtan rendelhetsz kaját valamelyik kifőzdéből, és beszerezhetsz egy mosogatógépet, meg különböző háztartási gépeket. Hidd el, nem nehéz őket használni. De akár azt is kipróbálhatod, hogy elmosogatsz magad után - ha nekem nem esett le a gyűrű az ujjamról egy polc felfúrásától, akkor neked se fog leszáradni a farkad, ha a kezedbe veszel egy szivacsot. És majd ha felnőtt ember módjára képes vagy ellátni magad, és nem várod, hogy anyuci, vagy a fiatal barátnőd, aki valójában esetedben anyucit helyettesítené, elég rakja az ételt és kivakarjon téged a saját dzsuvádból mint egy totyogó kiskrapekot, akkor gondolkozz olyan felnőtt dolgokon, hogy házasság, feleség, meg gyerek.

2018. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem baj, de egy idő után rá fogsz kényszerülni. Ennyi idősen én sem tudtam, aztán amikor elkezdtem dolgozni 22 évesen és rájöttem, hogy mennyi egészségtelen szarságot viszek be egy nap a szervezetembe, inkább rászoktam, ma meg már a hobbim. Egy kifőzdében vagy menüzős helyen lehet finom a kaja, de fogalmad sincs, hogy miből készítik, mit adnak hozzá, milyen olaj stbstb. Sokkal jobb érzés, ha a piacról vagy a mama kertjéből főzől, és tudod pontosan hogy mi van benne. És spórolsz is, nem is keveset. Nem mellesleg, meg nem árt ha a kisgyerekednek is tudsz majd rendes főtt ételt készíteni. Mindenképpen hasznos dolog megtanulni főzni, szerintem élvezetes is. 26/N
2018. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!