Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem tudok főzni? 18/L

Baj ha nem tudok főzni? 18/L

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 19:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
52%
#21: És ha nem? Majd szülsz te...
2018. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nem baj, 18 évesen még bőven van időd megtanulni, bár sok tanulnivaló nincs rajta, annyi egyszerű és egyben finom étel van.
2018. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%

Mi számít tudásnak? Megfőzöm azt a pár kedvenc kaját, amit szeretek és olcsó, mert nem tetszik az, ahogy rendelésből kapom, fűszeresen, de sótlanul szeretem az ételt. Ha találnék olyan helyet, ahol az ízlésem szerint készítenének kaját, soha többé nem főznék.

A parasztoknak meg üzenem, hogy a nö nem háztartási gép, sétáló méh meg lyuk, hanem egy saját gondolatokkal és motivációkkal rendelkező másik EMBER. Persze ti sírtok, hogy nem találtok puncit, nekem mindegy.

2018. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
27%
Már nem azért de itt a nagy töbséggel elég nagy gond van . A probléma nem ott kezdődik hogy pasi/férj nemtud főzni... senkise mondta , mert szerintem a legtöbb férfi tud (én véleményem ) hanem ott hogyha egy tükör tojáson kivül nemtud mást (amit a gyerekek is meg tudnak csukott szemmel) 20 évesen se akkor az azt jelenti hogy nem önellátó (persze lehet rendelni innen onnan de egész életen át ez mégse lehet csinálni) és ezt ne vegyétek leszólásnak.
2018. júl. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Mosást, takarítást, mosogatást meg ilyeneket már meg se merem említeni az itt lévő nőknek mert agyvérzést kapnak. Ezeknek nem való férj meg család. Semmit nem szeretnek csinálni.
2018. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

22 éves koromig én sem tudtam igazán, aztán azóta a sütés meg a főzés a hobbim :)


29n

2018. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

De miért baj az, ha valaki lusta főzni?


Ha most a kezembe nyomnának egy hegedűt, hogy mindennap csinálnom kell, qrvára nem csinálnám, mert nem érdekel a hegedülés. Mondhatnánk, hogy lusta vagyok hozzá, én mindenhez lusta vagyok, ami nem érdekel.


Nem lenne ezen akkora hiszti, ha az egyik felnőttől nem várnánk el, hogy etesse a másikat.

2018. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Az önellátás pedig mit jelent? Hogy a két kezemmel kell csinálni? Akkor a mosógép és a mosogatógép használata nem az önellátás része?


Aki ruhát vesz a boltban, és nem anyagot, amiből megvarrja magának a ruhát, az sem önellátó. Aki az Elműnek fizet az áramért, nem maga állítja elő, az sem önellátó.

2018. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
66%

"Milyen anya lesz belőletek?? Szülni egyáltalán mertek??"


Hogyne mernénk, de nem ilyen alakoknak, mint Te. És ne keverjük a főzni nem tudást a főzni nem akarással, mert aki meg akar tanulni főzni, az meg is fog tudni tanulni, aki meg nem akar - és ezt hadd tartsuk már tiszteletben a XXI. században - azt lasszóval sem fogod tudni odakötözni a konyhába.


Egyébként meg nem tudom, mi ez a nagy főtt étel-fetisizmus, mikor a legtöbb alapanyag nyersen jó, a főzéssel-sütéssel egy halom vitamin és ásványi anyag távozik az ételből. De akkor aki ennyire a főzés mellett kardoskodik, legyen már kedves ezek után belekötni a nyerskosztosokba is, mert bár egy halom tanulmány támasztja alá, hogy ez az étrend jobb az egészségnek hosszútávon, azért nyomjuk már le a torkukon a főtt ételt, nehogy már eldönthessék, mi a jó nekik...

2018. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Mondhatnánk, hogy lusta vagyok hozzá, én mindenhez lusta vagyok, ami nem érdekel."


Ott a pont!

2018. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!