Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zavarnak az éjjel...

Titeket is zavarnak az éjjel ricsajozó részegek az utcán?

Figyelt kérdés
Titeket is zavarnak? Mit lehet tenni ellenük? Miért jó és miért büszkék rá egyesek hogy végig isszák a nyarat és fetrengenek az utcán egész éjjel?
2018. júl. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
rossz lehet neked hogy 30 évesen születtél
2018. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Füldugóval alszom, az sem zavarna, ha éjszakánként ágyúval lövöldöznének.
2018. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarnak.

Nyugis környéken lakok.

2018. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert most az a "trendi" ha állattá issza magát valaki. És igen, sajnos tényleg büszkék rá- a nővérem gyereke is büszke rá hogy filmszakadásig ivott. Fel sem fogja a marhája, ez nem dicsőség...
2018. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem zavar, mindenki volt fiatal
2018. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem zavarnak, mert itt nincsenek, de ha lennének is, akkor zavarnának csak, ha kárt okoznának, vagy összehugyoznák a kapualjat, a bejárót, vagy összehánynák a falat.
2018. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Jobb esetbe nem,mert voltam fiatal,és mindenki máshogy engedi ki a gőzt ennyi. Viszont ha fáj a fejem a daganattol,akkor viszont igen,de akkor forma egyes füldugo be alvás és problem solved.
2018. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak. Kocsma itt van a lakótelep mellett. Ablakomtól kb 15 méterre. Igazából sose zavart. Volt olyan hogy el is hallgattam őket mikor nem jött álom a szememre. De más lakók rendszeresen üvöltenek ki nekik. Persze akkor megindul a ricsaj, mindkét oldal rendőrrel fenyegetőzik. De 20 leélt évem alatt nem tapasztaltam hogy kijöttek volna. Szerintem nem is került sor a telefonálásra sem.
2018. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha balhé van ... kb évente 1x fordul elő, akkor kifejezetten élvezem, amúgy kicsit sem zavar.


Maximum mosolygok egyet ha valami olyat hallok.

2018. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt utálom, amikor az éjszaka közepén (kb 2-4 között) kiabálva és röhögve elmennek az ablakom alatt. Mivel nyitva van, hogy bejöjjön a friss levegő, így azonnal felébredek és nem mindig tudok visszaaludni. Ezt utálom.
2018. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!