Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Hogyan tudnék éjjel kiszökni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról lenne szó, hogy éjjel ki szeretnék szökni a tömbház elé, mert jön egy barátom(20/F) elbúcsúzni. Már 2X kiszöktem miatta, viszont az utolsónál, másnap nagymamám megkérdezte, hogy hol voltam az éjjel. A szüleim nincsenek itthon. Földszinten lakunk, az ablak esélytelen, mert rózsabokor van előtte, az ajtó pedig nagyon kattog, amikor fordítom a kulcsot és éjjel ez még jobban visszhangzik a tömbházban. Nem szívesen hagyom nyitva, mert sose lehet tudni, és el is mehetünk sétálni, akkor meg félnék, hogy mi lesz, ha valaki bemegy. Van esetleg valami ötletetek? Semmiképpen nem szeretném megmondani, hogy kihez megyek ki, mert nagymamám nem nézné jó szemmel, a lényeg, hogy kiszökni akarok. A másik, hogy az utóbbi 2 alkalommal is 5kor jöttem be. Ha elkapna, mit mondjak? :/ Segítsetek! Fontos, ma éjszakáról van szó. 17/L

2014. júl. 16. 17:57
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Se ablak, se ajtó, akkor szerinted mit mondjunk? szökj ki a budin keresztül?
2014. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
72%
Elbúcsúzni?!Ha ennyiszer taliztok,akkor mi a búcsú benne?LOL
2014. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Az, hogy költözik el 350 km-re. Az ajtó még valamennyire megoldható, de nincs valami, amivel nem kattogna annyira?
2014. júl. 16. 18:04
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
és ha ő mászik be?
2014. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom miért de nekem a mamámmal nagyon jó a viszonyom és bármit elmondhatok neki. Nem muszáj azt mondanod, hogy fiúhoz mész ki. Nem fog az ablakba kukucskálni.. :)


Ha meg nem enged ki elkell fogadnod ennyi.. Azért nem kell átverni szegény mamádat!

2014. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
56%

De, disznózsírral.

Neked tényleg annyi eszed van, amennyi látszik.

2014. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
60%

Második vagyok.

Akkor másszon be ő,ahogy már írta valaki előttem is!;) :P

2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
76%
Mięrt ejjel kel bucsuzni ???csinalja delutan ejfelig....es a problema megoldva!!!merr valo szinu nem hiaba kell szöknöd ugye???
2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
69%
Hú én mennyiszer kiszöktem. :D Én a rózsabokrot választanám, de előtte csinálnék helyett magamnak nézd meg merre van kifelé út vagy hogy merre csinálj magadnak :D Igazából megkérdezném mennyire fontos a fiú nem csak most hanem majd a későbbiekben , de ilyenkor úgy sem számít aki elszánt azt nem lehet megállítani :P De ez annyira nem is gond. Hisz ezen majd vissza gondolva majd mosolygunk (remélhetőleg :D) Ha meg a n.mamád elkap mond neki az igazat :D Mondjuk Én mindig azt mondtam,hogy "Szerinted" ha megkérdezték Hol voltál ? De szerintem egy nagymama nem fog perpatvart csinálni ha látja hogy bízol benne és nem hazudsz neki :D Ez lenne a tanácsom :D
2014. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
46%
Grafitporral. :)
2014. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!