Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után és minek a...

Mennyi idő után és minek a hatására tudtatok túllépni valakin/elfelejteni őt? 17/L

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szakadt meg egy fiúval a kapcsolatom az én hibámból és ha nem is napi szinten, de még mindig elég sokszor eszembe jut, és az emléke könnyeket csal a szemembe. Igaz, hogy nem ismertem őt, mivel csak internetes levelezőtársak voltunk, mégis akkora hatással volt rám, mint korábban soha senki. Próbálkoztam elfelejteni, ismerkedni másokkal, de mindhiába. Mintha mindenkiben csak őt keresném...

2018. júl. 22. 20:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
lemaradt 20F :D
2018. szept. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

De miért nem akarnak élőben találkozni, akik neten ismerik meg egymást?

Ha beindul egy minden napi levelezés/beszélgetés akkor főleg nem értem.

Ha valaki ennyit foglalkozik a másikkal, akkor én tuti felhoznám a talit. Ha meg nem akarja, akkor meg miért nem?

2018. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Látom, még mindig érkeznek válaszok. :) Azóta már szerencsére sikerült túltennem magam rajta és nem jut eszembe.
2018. szept. 14. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!