Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a férfiak...

Mért van az hogy a férfiak olyan könnyedén kimondják, vetesd el?!

Figyelt kérdés
Mintha ők nem lennének felelősek egy kicsit sem a dologban. És hiába az hogy lehet nem is vagy terhes csak késik. Már akkor is kegyetlenül kíméletlenül letudják azzal. "Csak szólok előre nem tarthatod meg" Még véletlenül sem az hogy szépen tisztelve a másikat elmondja h hogy gondolja a továbbiakat ha esetleg felmerülne hogy valóban az vagy.

2018. júl. 28. 11:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Hát én mostanában inkább az ellenkezőjét hallom, olvasom, szidják az abortuszt.
2018. júl. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Akkor te valami másik világban élhetsz.
2018. júl. 28. 11:55
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Köszi a személyeskedést. Igen, egy hatalmas habos cukorfelhőben élek.
2018. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tervezett gyerek, akkor ne várj tiszteletköröket. Annál undorítóbb nincs, mint egy "véletlen" terhességgel belekényszeríteni egy embert egy hosszú távú kapcsolatba.
2018. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

1. Ha valaki terhes lesz, az mindig két emberen múlik, aki nem akar gyereket, az védekezik.

2. A férfiaknak nincs döntési joga ebben, csak a nö vetetheti el a gyereket.

3. Ha megtartja, azzal sem kényszerít senkit kpacsoaltra, csak gyerektartás fizetésére.

2018. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Mint irtam, véletlen nem tervezett LEHETSÉGES teherbe esés. Ami még nem is biztos. És hogy mért kell durván kezelni a dolgot ez volt a kérdés. Semmi kényszer nincs, eleve az undorító hogy reflexszerűen támadnak a férfiak mintha közük nem lenne hozzá.. Nem az hogy szépen megmondom hogy vegyél tesztet, és ha esetleg az lennél akkor sajnos el kell vetetni mivel ez és ez.. de ott leszek veled meg segítek mindenben amiben tudok. És akkor máris másképp hangzik a dolog.
2018. júl. 28. 12:14
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Ha veled történt meg, akkor miért nem azt mondod? nem kell itt eljátszani feminista szerepet!
2018. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Amugy igy van aki nem akar gyereket az védekezik, és igy a férfi felelőssége is. Szóval 2 fél felelőtlensége ha abortuszra kerül a sor. Így tehát nem áll jogába a férfinak a hangját felemelni hanem a nővel együtt mélyen magába száll és csendben eldöntik a leghelyesebb dolgot, mindent mérlegelve, hiszen senki sem akar tönkre tenni egy ártatlan lelket azzal hogy nem tudja megadni neki azt ami szükséges vagy h ő szenvedje meg a szülei felelőtlenségét. Igy is bőven elég nagy teher egy nőnek elvetetni nem hogy még a férfi külön stresszeli a hárításával meg a hibáztatásával.
2018. júl. 28. 12:33
 9/30 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom amikor megismerkedtünk, már az elején közölte. Soha nem akar gyereket. Ezt akkor mondta amikor szex előtt mondtam, hogy gyógyszert szedek évek óta. Mondta, hogy rendben, de ő nem akar gyereket, és ha kell védekezik ő is gumival. De ő nem akarja átélni, hogy

-kiszakadt a guni

- gyógyszer mellett teherbe esett stb..

Én sem akartam gyereket, így nekem is megfelelt a kikötése.

14 éve vagyunk együtt. Csak gyógyszerrel védekezünk. Sose lettem terhes.

Szóval meglehet érteni a férfiakat is, akik nem akarnak gyereket.

2018. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
5. És ha gyógyszerrel védekeznek és a nő "elfelejti" szedni?
2018. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!