Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a férfiak...

Mért van az hogy a férfiak olyan könnyedén kimondják, vetesd el?!

Figyelt kérdés
Mintha ők nem lennének felelősek egy kicsit sem a dologban. És hiába az hogy lehet nem is vagy terhes csak késik. Már akkor is kegyetlenül kíméletlenül letudják azzal. "Csak szólok előre nem tarthatod meg" Még véletlenül sem az hogy szépen tisztelve a másikat elmondja h hogy gondolja a továbbiakat ha esetleg felmerülne hogy valóban az vagy.

2018. júl. 28. 11:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
66%

Látszik, hogy itt kik azok, akiknek még sosem volt komoly kapcsolata.


Az egyik az "elfelejti szedni a tablettát" csávó. Tipikus nőgyűlölő vénszűz, aki szerint minden nő a pokolbaol jött és pénzért bármire képes.


A másik a "férfi is védekezzen" nőci, aki szerint egy kapcsolatnak bizalmatlanságon és a másik átverésén kell alapulnia.


A harmadik pedig a "szerelmes férfi bármit megtesz". A szerelmes férfi nem idióta. Nem fog minimálbérre a szülei nyakára gyereket vállalni és fél éves kapcsolatban sem fogja engedni a gyereket. Legalábbis ha van egy minimális esze.


Ennyi erővel az a férfi aki nem akar gyereket az ne szexeljen, mert a nők "elfelejtik" szedni a gyógyszert, a gumi pedig kiszakadhat és már kész is a baj.


Én nem akarok gyereket, mégsem húzok gumit, mert a barátnőm szed gyógyszert. Azért döntöttünk így, mert a kapcsolatunk elején egyszer kiyzakadt a gumi, utána pedig már nem volt ugyanolyan a szex, mert mindkettőnkben benne volt a félsz, hogy megint kiszakad és így nem tudtunk teljesen ellazulni. Viszont bízom benne, tudom, hogy nem fogja elfelejteni a tabit, ezért nem rettegek attól, hogy teherbe esik.


A kérdezőnél viszont több probléma is akad. Előszöris: hogy eshet védekezés nélkül teherbe? Gyógyszer mellett esélytelen, ha pedig a gumi szakad ki akkor rögtön menni kell esemény utániért vagypedig ismét a megszakításos "védekezés" esettel állunk szemben. Akárhogy gondolkodom, nem jut eszembe olyan forgatókönyv amiben ne lennétet totál idióták.


Én is letiztáztam a barátnőmmel, hogy ha valamilyen csoda folytán mégis teherbe esne, akkor nem tarthatja meg a gyereket. Neki volt annyi esze, hogy ezt felfogja és ne kelljen a szájába rágni, hogy iskola mellett, 200 ezer forint összbevétellel anyósékhoz nem szülünk gyereket.

2018. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, én írtam az ""elfelejti" szedni a nő a tablettát" választ és képzeld, nem egy vénszűz csávó vagyok, hanem egy 20 éves lány :D Csakhogy ezen az oldalon is olvastam már hasonló sztorikat, ezért válaszoltam a az 5. válaszolónak, mert nem a férfit kell hibáztatni ilyenkor, hogy miért nem húzott gumit, hanem vannak olyan nők, akik tényleg képesek teherbe ejtetni magukat csak azért, hogy magukhoz láncoljanak valakit, vagy egy itteni régebbi kérdésből kiindulva azért, mert simán csak akart egy gyereket, de nem volt tartós kapcsolata..

Szóval nem lehet azt mondani, hogy MINDIG 2 emberen múlik ez a dolog, ha valaki fogamzásgátlót szed, az csak is az ő saját felelőssége.

2018. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
24%

Ironikus, hogy amíg más érintett, addig foggal-körömmel ellenzik az abortuszt, de amint a saját bőrüket kell menteni, rögtön ez az egyetlen megoldás.


"Csak szólok előre nem tarthatod meg"

Legalább időben kiderült, hogy az illető egy utolsó semmirekellő, és nem éri meg vele jövőt tervezni egy nappal sem tovább.

Erre nem lehet nagyon tanácsot adni, max azt, hogy amíg a gyerek benned van, addig az a gyerek a tiéd. Te döntesz róla, így nem kell hagynod, hogy bármire is rábeszéljenek.

2018. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
38%

21-es: "A másik a "férfi is védekezzen" nőci, aki szerint egy kapcsolatnak bizalmatlanságon és a másik átverésén kell alapulnia."


Ezt én írtam és 30 éve élek ugyanabban a kapcsolatban, szóval nagyon mellélöttél a találgatásoddal.

Másrészt azt nem látom, mi abban a másik átverése, ha MINDKÉT fél védekezik?!?!?!?

Bizalmatlanság lehet benne, de nem feltétlen, ugyanis a tabletta nem csak akkor nem hat, ha a nö direkt nem szedi, lehet egyég oka is, és ha egyáltalán nem jöhet szóba gyerek, akkor a dupla védekezés sokkal biztosabb.

Ettöl függetlenül én soha nem mennék abortuszra azért, mert az "apának" nem tetszik az ötlet (amiért valószínüleg igen, ha a gyerek komolyan beteg lenne, ami miatt nem tud teljes életet élni), mert erre egyszerüen képtelen lennék csak kényelmi okokból.

2018. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
27%

"Én is letiztáztam a barátnőmmel, hogy ha valamilyen csoda folytán mégis teherbe esne, akkor nem tarthatja meg a gyereket."


Én meg tisztáznám veled, hogy akkor kereshetsz magadnak mást, mert ha minden védekezés ellenére terhes lennék, akkor az én testemröl én döntök, és nem egy önzö alak.

2018. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek és a mellett is teherbeeshet valaki, és nekem 12 napig nem jött meg, tegnap vettem tesztet ma reggel csináltam meg és negativ lett a teszt. Egyszerűen a hozzáállása a páromnak nem hagy nyugodni. Az hogy még ki se derült de már lerontott ilyen durván. És most ő csodálkozik h mért vagyok olyan negatív meg elhúzódó vele szemben. Egyszerűen unom ezt az uralkodói stilust minden férfi részéről és lásd a regényt iró barátunk is milyen ember. "Valamilyen csoda folytán" cseppett se árulkodik a bizalmatlansága a nő felé. Itt kérem minden nő hazudik aki terhes lesz és a párja nem akarja. Magára maradnak azok a nők. Kapják majd a plusz stresszt mindamellett hogy meg kell ölniük egy lelket ami magában nehéz. Nehéz annyit tenni h kivárom a teszt eredményét ha pozitív akkor az állítólagos szerelmünkkel szépen nem kételkedve benne, elmondjuk tisztelve a másikat hogy mi a helyzet megöleljük és hozzá tesszük azt is hogy tudom hogy nehéz lesz ezen az úton végig menned de melletted leszek. De most így a leghelyesebb. Ha olyan érvek mellett ami tény és való hogy kizáró ok a megtartásra és mégis megszüli az már a nő önzése, ha lehetséges lenne a szülés csak a férfi nem akarja a gyereket az a férfi nem tervezi a jövőjét a lánnyal vagy gyerek még. És nálam nálunk egyértelműen lehetetlen lett volna még azért is szedem a fogamzásgátlót, viszont hogy így kezelte a párom a dolgokat az teljesen egyértelművé tette hogy valami nincs rendben. Hiszen nem tisztelt meg annyival h megértően, bizalommal, szeretve kezeljen. Hanem gyáván, utasítva mintha a szolgája lennék. Persze h a teszt negatív lett, igy már olyan mint egy hős szerelmes aki elhalmoz minden jóval.
2018. júl. 28. 18:06
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ha nem tetszik a párod témához való hozzáállása, akkor CSERÉLD LE!
2018. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 he84 ***** válasza:
100%
Szerintem a párodat hagyd el. De azért mielőtt ezt eldöntenéd, beszélj vele és érdeklődj nála, hogy miért volt veled ilyen ebben az ügyben. Ha nem sikerül megoldani és ha továbbra is érzéketlen, durva veled, akkor inkább szakíts vele.
2018. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
70%
az ilyen ember nem tisztel téged, bele sem gondol abba, hogy milyen érzelmeket él át egy terhes nő, akit a párja nem támogat, nem is akar meghallgatni, nem érdekli a nő véleménye, csak magát akarja menteni, pedig két ember felelőssége a terhesség
2018. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
79%
Ugyanebben a helyzetben vagyok kedves kérdező, én ma csinálok tesztet. Én párom is detto... és nekem is ugyanezek keringenek a fejemben. Hány éves vagy?
2018. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!