Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyultok az...

Ti hogyan viszonyultok az erdélyiekhez?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel, mert feltettem itt a napokban egy kérdést, és igen csak meglepődtem egy válaszon, szóval nagyon érdekel, ti mit gondoltok.

2018. júl. 31. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen szokásokra gondolsz pontosan? És kicsodák vették át őket pontosan? És miért általánosítasz?
2018. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az erdélyiek tekintélyes részére gondolok, olyan ½-ére.

Náluk nincs olyan, hogy előre egyeztetett időpont.

Képesek Erdélyből egyszer csak betoppanni hozzád, mindenféle előzetes értesítés nélkül. Ezt eljátszotta velem már pár rokon.

Emellett, lehet, hogy egy távoli rokon, ismerős, barát, volt osztálytárs otthon, Erdélyben, megkínált téged valamikor, egyszer egy pohár borral vagy kávéval, akár egy finom ebéddel, de elvárja, hogy Budapesten te cserébe egy hétig vendégül lásd.

Érted már?

2018. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Folytatom: kommunista fejesek fiaiból lett cégvezetők orrát seprűnyéllel sem lehetne elérni.

Amellett, hogy nincs tisztában sok szakmai dologgal, negyedórát megvárakoztat az irodája előszobájában, fontoskodik, vagy előre kijelenti, hogy nem tojik be a külföldiektől, mert ő még Japánba, sőt, a Tonga szigetekre is szállít. persze, utólag kiderül, hogy a fabútor trehányul van összeszerelve, az elemek megvetemedtek már szállítás közben, vagy megvetemednek a használat után pár hónappal, nem kaptak semmiféle gombaellenes kezelést, mert az úgy természetes (persze olcsó is, ami a lényeg), hadd ne soroljam!

Erdélyi vagyok, de a hátam közepére nem kívánom az erdélyi szállítókat.

2018. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!