Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álandóan beszólogat e roma...

Álandóan beszólogat e roma gyerek és a barátnője, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy roma gyerek és a barátnője (nem vagyok rasszista,nekem is vannak roma barátaim éppen ezért nem használom a másik kifejezést rá) álandóan beszólnak van ,hogy roma nyelven de csúnyákat mondanak meg gúnyosan beszólogatnak nekem ,de nem értem higy miért mert én nem beszéltem velük soha és nem is ismerem őket. Irritálja őket a jelenlétem. Segítsetek kérlek ,engem nagyon bánt ez a helyzet amibe vagyok. Hogyan tudnám őket leállítani?

2018. aug. 8. 20:53
1 2
 11/12 PotHeadSnappy válasza:
Sajnos nem tudsz velük mit kezdeni,2018 Magyarországában,ha már egy magyar vissza mer szólni a cigánynak megkövezik,nem csak a saját fajtájukra gondolok,az "igazságszolgáltatás"ra is..
2018. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
Mond nekik, hogy csáresz ávi muri mizs, hále rákà tyi gyomrá. Lelfordulnak a padrol. Amúgy azt jelenti, hogy szopd ki a pi**csámat, rák egye ki a gyomrod.
2018. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!