Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknak...

Miért van az, hogy a lányoknak izzadtan is jó illatuk van?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés ma jutott eszembe, mikor elfutott mellettem egy lány, látszott rajta hogy már kész van úszott az izzadtságban, mégis olyan jó illata volt hogy majdnem leestem a bicikliről. Elgondolkodtató. Nekem nem is kell csutkára leizzadni, elég egy kis átmelegedés és máris olyan szagom van mint egy vaddisznónak. A lányoknál miért nincs így?

2018. aug. 23. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a genetikája. Egyszer olvastam egy ilyen izzadással kapcsolatos kérdést az oldalon és valaki azt írta, hogy "minőségi" lányoknak már a szagán is érződik, hogy jobb illatúak, mint a "nem minőségiek", azaz a rondábbak és lehet benne valami..

Én lány vagyok amúgy és az egyik hónaljamon nagyon büdös az izzadtság, ráadásul elég, ha csak futnom kell a busz után, vagy kicsit megizzadok éjszaka és rögtön olyan szagú lesz, mintha hetek óta nem fürödtem volna. És csak az egyik hónaljamon, a másiknak még akkor sincs semmi szaga, ha pl. sportolok..Egyébként egy ideje a büdös hónaljamra ilyen izzadás elleni ecsetelőt használok, amit a gyógyszertárban vettem és ez legalább pár napra visszaszorítja ott az izzadást, de amúgy már hónapok óta használom és még így is kb. 3-4 naponta le kell vele kennem a hónaljamat, míg másnak elvileg 1-2 hét alatt hozzászokott a bőre és elég csak havonta egyszer lekennie vele és cső. Elvileg nincs semmi egészségügyi problémám, ami okozná ezt a dolgot, szóval tényleg lehet valami abban a "minőségi/nem minőségi" lány dologban :"D

2018. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én lányként büdösebbnek érzem magam, mint a legjobb fiú barátom :DD És neki nincs parfüm szaga.
2020. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!