Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tapintatlansag?

Szerintetek ez tapintatlansag?

Figyelt kérdés
Fel eve mentem ferjhez, es most kaptam meghivot egy baratnom eskuvojere. A lanykori nevemen cimezte es azon szolit meg, pedig ott volt az amugy kis letszamu eskuvonkon o is. Nekem ez furcsa, foleg, hogy nem olyan reg beszeltuk, hogy o hogy fogja felvenni a ferje nevet. Nem ez eletem problemaja, de egy picit rosszul esett.
2018. szept. 14. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Édes f. szom és még képes tovább magyarázniiiii. Fogd már fel, hogy véletlen volt, mit kell ezen ennyit kattognod? :D áh te nem vagy százas.. mondom vesszetek össze, úgyis ezt akaros kihozni az egészből, nem? :D Ha nem, akkor meg a gyásznak kell ilyenen megsértődni. Amúgy meg borzalmas barátnő lehetsz, ha már ezen kiakadtál, akkor milyen kis dolgokon húzhattad még fel magad ez elmúlt években?!


"Levegőt vett, úristen, biztos kibeszél a hátam mögött meg hazugságokat terjeszt rólam sőt a férjem megcsal vele!!!"

:D


Baromi unalmas életed lehet, azért csinálsz bolhából elefántot. Nincsenek igazi problémáid ezért generálsz magadnak.

Baromi gyorsan kezdj el ezen változtatni, mert egyszer csak azt fogod észre venni, hogy mindenkit elüldöztél magad mellől a f. szságaiddal..

2018. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd? De szemétkedik? Ha a többi szemétkedés is ilyen súlyú, és ezeken akadsz fenn, akkor túl merev vagy.


Tehetsz neki egy szívességet azzal, hogy nem mész el az esküvőre.

2018. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

“pedig ott volt az amugy kis letszamu eskuvonkon o is.“

Szóval kevés embert hívtál meg az esküvődre, de ez a folyton direkt veled szemétkedő csajszika ott volt. És most ő hív meg téged a sajátjára. Tényleg biztos rosszat akar neked 🤦🏼‍♀️

2018. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na ezért nincsenek női barátaim, nőként. Mert 10/9 ilyen picsogó rinyaliba aki alig várja, hogy valamin meg tudjon sértődni.
2018. szept. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!