Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak hogy "élek"?

Mi értelme van annak hogy "élek"?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok életemben nem volt párkapcsolatom. Nem csókolóztam és szűz vagyok, csúnya vagyok (szerintem), félek lányokkal beszélni, apám alkoholista, anyám nem teljesen normális már. Pénzem nincs arra hogy rendesen öltözködjek (ne kínaiból), munkám nincs. Anyám állandóan engem basztat apám szarik rám. Az iskolában is engem piszkáltak mert volt egy lány aki azt kamuzta hogy engem szeret közben csak azért csinálta, mert fogadtak a barátnőivel ahogy ez kiderült, mivel mindenkinek elmondta én lettem az osztály hülyéje. Így 8. általános után nem mentem tovább tanulni hiába volt 4,6 az átlagom év végén és vettek fel egy nagyon jó suliba. Van egy lány aki nagyon tetszik róla is kiderült, hogy barátja van. 4 éve szinte csak a számítógép előtt élek, felszedtem vagy 15 kilót a szemem állapota romlik. Anyámnak a macskái fontosabbak mint én valaha voltam, sokszor megkaptam már, hogy ha nem szeretem a macskáit költözzek el azok maradnak. Már odáig jutottam hogy ma már a késsel szemeztem, hogy megölöm magam, mégis kinek hiányoznék? Barátaim nincsenek csak akiket az interneten ismertem meg és nekik is hazudok állandóan hogy ne derüljön ki milyen szerencsétlen vagyok. Napok óta csak a sírás kerülget és csak arra vágyom hogy meghaljak.

2018. okt. 3. 14:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nem hibáztatom a lányt! De hamarabb is közölhette volna, hogy van valakije. Nem ő a hibás mert én sem mondtam ki mit akarok tőle, de elég egyértelmű volt szerintem. Mások észrevették ő nem?

Nem nevezném önzőnek magam. Mindig is másokon próbáltam segíteni, csak egy példának mondanám, hogy semmire nincs pénzem mégis ha olyan emberbe botlok aki kéreget és látom rajta, hogy valóban jó célra kell a pénz (nem alkohol, cigi stb) szívesen adok. De ez csak egy példa ezen kívül sok mást is megtettem emberekért.

Rendben van, hogy jó úton haladok de minden nappal egyre öregebb leszek egyre gázosabb lesz az, hogy nem volt még barátnőm se. 22-23 évesen hogy álljak bele egy kapcsolatba úgy hogy életemben nem csókolóztam vagy s**xeltem volna?? Ezen mások már 12-13 évesen túl esnek..

Ekkora lemaradást az életben nem fogok helyre hozni. Köszönhetően az előző depresszióknak. Tisztában vagyok vele hogy a saját hibáimból kerültem ide. Ezért is akartam magam megölni, úgyis magányosan fogok meghalni ezek után.

2018. okt. 3. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!