Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik utálják a gyerekeket,...

Akik utálják a gyerekeket, azoknál van valami határ, hogy hány éves kortól kezdve nem utálnak egy embert?

Figyelt kérdés
Sose értettem, hogyan kell ezt pontosan elképzelni, hogy valaki utálja a gyerekeket. A 18. születésnapjáig mindenkit utál, utána pedig a következő naptól kezdve már nem, vagy hogy van ez?
2018. okt. 29. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Utálom a velem egykorúakat, meg a fiatal korosztályt. Harminctól felfele szívesen beszélgetek bárkivel. Ha nagyjából azon a társadalmi szinten van, mint Én. Pl anyagilag.


18/f

2018. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor viselek el valakit ha értelmes gyereket meg kb mikor kezd normálisan viselkedni olyan 15 évesen kb.
2018. okt. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És aki szereti a gyerekeket, az hány éves korig szereti őket? Amíg cuki és butus?
2018. okt. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A neveletlen, viselkedni nem tudó, bunkó, erőszakos gyerekeket (és embereket) nem szeretem. Egy három-négyéves is tud szerethető módon viselkedni, meg egy tizenhat éves is lehet utálatos, akire amúgy már azt mondanám, hogy jól van, tíz felett vagy, elvisellek.


Nem.


Nevelés kérdése.

2018. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Én nem szeretem a gyerekeket. De nem tudok korosztályt mondani, hogy mettől meddig nem szeretem. Ez teljesen életszerűtlen, nem is tudom, hogy jut eszedbe ilyen hülyeség. Ránézek egy visítozó, hisztiző kis hülyére, és taszító jelenség számomra. Ennyi. Vagy nézem az utcán a hülye ecsethajú idiótákat, akik hangosan viháncolnak, a csitrik meg alulöltözötten vihognak és nyerítenek nekik és undort érzek a semmirekellő nyomorékok iránt. Nyilván nem ilyen az összes, aki nem ilyen, az semleges. De úgy összességében az egész gyerek téma taszító a számomra.
2018. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

08:34 Igen, ez is jó kérdés :D


13:21 Akkor csak azokat a gyerekeket nem szereted, akik épp hangoskodnak? Ha csendben vannak és játszanak, akkor nem utálod őket? Vagy hogy van?

2018. okt. 30. 15:01
 7/10 Metionin ***** válasza:
71%
Nem "utálom" őket a szó szoros értelmében, tehát nem irtanám vagy valami de a hangjuktól és a tipikus gyerekes viselkedésüktől a falnak megyek. Ilyenek a hiszti, a hangos sírás, amikor beleáll az arcodba és bámul stb. Na ameddig ezeket csinálja, addig agresszivitást vált ki belőlem és legszívesebben odacsapnék egyet. Gyerekfüggő hogy mikortól tud úgy viselkedni hogy ezeket nem produkálja. Találkoztam már 4-5 évessel aki egyáltalán nem váltotta ki belőlem a lecsapási ösztönt mert csendben volt, ha mondandója volt azt kulturáltan közölte és nem fogdosott. De volt már tizen x éves is, aki idegesített a folyamatos nyavalygásával, na azt ugyanúgy ütöttem volna mint egy hisztiző 2 évest. Szóval a viselkedés a kulcs nem az életkor.
2018. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor tulajdonképpen nem a gyerekeket utálod, hanem az idegesítő embereket, nem?
2018. okt. 30. 23:21
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Engem addig a korig zavarnak, amíg nem szabad rájuk szólni. Rugdossa a lábad, és nem szólhatsz rá, mert mindenki azonnal letámad. Egy felnőttre rászólhatok, ha nekem rohan, belém csimpaszkodik, rugdos, tapiz, egy gyerekre nem, de ugyanúgy zavar.
2018. okt. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
73%
#8 végülis igen, csak az utált dolgoknak a nagy részét gyerekek csinálják. Azért egy felnőttet ritkán látsz magából kikelve hisztizni az utcán vagy a boltban, vagy éppen üvölteni a buszon. Egy felnőtt nem sikítja fejhangon hogy mámámámá ha lát valami érdekeset és nem barbár horda módjára üvölt játék közben. Plusz amit fölöttem írtak hogy ha egy felnőtt idegesítő akkor rászólsz, de ha a gyerekre szólsz rá, anyuci átharapja a torkod (kulturált anyuci nyilván maga szól rá a gyerekre és nem neked kell megtenned de sajnos ebből van kevesebb).
2018. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!